سرخط خبر

» آخرین خبر » توسعه زیر ساخت‌های ورزشی خراسان رضوی در سفرهای شهرستانی استاندار

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۷

 کد خبر: 43100

توسعه زیر ساخت‌های ورزشی خراسان رضوی در سفرهای شهرستانی استاندار

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بیش از یکصد زمین چمن تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین در ۲۰ شهرستان بالای ۵۰ زمین و۳ سالن ورزشی تامین اعتبار شده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی درخصوص سفرهای شهرستانی به همراه استاندار استان اظهار کرد: در ادامه سفرهای استاندار خراسان رضوی همراه مدیران استانی به شهرستان‌های خراسان رضوی این هفته به دو شهرستان گناباد و بجستان سفر کردیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه با حضور در روستاهای بجستان و گناباد از اماکن در حال احداث این دو شهرستان بازید صورت گرفت، ادامه داد: در جلسات جمع‌بندی مصوبات خوبی به تصویب رسید و بنا شد دو زمین چمن مصنوعی در سطح روستاهای بجستان ساخته شود.

وی خاطرنشان کرد: در گناباد نیز قرار است از محل اعتبارات استانی دو زمین چمن مصنوعی، ازمحل اعتبارات ملی یک زمین چمن مصنوعی واز محل اعتبارات شهرستان و نماینده دو زمین چمن احداث شود.

فتاحی با تاکید بر اینکه در اولین فرصت ساخت زمین‌ها اجرا خواهد شد، عنوان کرد: از نکات ساخت این زمین‌ها این است که باید از محل دهیاری و شهرداری‌ها زیرسازی ساخت زمین‌های چمن انجام شود و پس از آن اداره کل خرید و راه اندازی را انجام دهد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: بیش از یکصد زمین چمن تا پایان سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین در ۲۰ شهرستان بالای ۵۰ زمین و۳ سالن ورزشی تامین اعتبار شده است.

وی گفت: پیش بینی می‌کنیم در هر شهرستانی بین ۲ تا ۴ زمین چمن احداث شود علاوه‌بر این در سه شهرستان سرخس، فریمان و مشهد ۲۰ زمین چمن مصنوعی از محل اعتبارات وزارت نفت جدا از این مصوبات، در حال ساخت است؛ ۱۶ زمین چمن نیز ویژه مشهد و روستاهای اطراف آن مصوب شد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه