سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای حضور حداکثری جوانان در انتخابات ۱۴۰۰

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۰

 کد خبر: 42115

پیام مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای حضور حداکثری جوانان در انتخابات ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی طی پیامی از جوانان برای حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰دعوت به عمل آورد. در متن این پیام آمده است: “جوانان عزیز و مردم جوان باور استان؛ با انتخاب شایسته افراد به ویژه از میان جوانان در حوزه شوراهای شهرو روستا زمینه مدیریت […]

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی طی پیامی از جوانان برای حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰دعوت به عمل آورد.

در متن این پیام آمده است:

“جوانان عزیز و مردم جوان باور استان؛ با انتخاب شایسته افراد به ویژه از میان جوانان در حوزه شوراهای شهرو روستا زمینه مدیریت و تصمیم گیری را برای این قشرآینده ساز فراهم نمایند.”
“جوان و جوانی ، یکی از درخشنده گی های آفرینش الهی است . جوان یک نهال بالنده و مرکز اغلب نیکی ها و درخشندگی ها و نورانی هاست . جوانان امیدهای انقلاب و اسلامند “.(مقام معظم رهبری)
سال 1400 ، سال سرنوشت ساز و از هرزمان دیگری برای ما مهم ترخواهدبود.
زمانی جامعه ای با نشاط و پویا خواهیم داشت که وفاق ، همبستگی ، تعلق و تعامل اجتماعی مطلوب ، رضایت از زندگی و همچنین سلامت روانی افراد در جای جای زندگی متبلور شده باشد.
در آستانه انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز هستیم.
دشمنان همیشه در تلاش بودند، با جوسازی بین آحاد مردم به ویژه جوانان ، تفرقه ایجاد نمایندو از این راه به اهداف شوم خود برسند.
غافل از آنکه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی ، با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای، مشت محکمی بردهان یاوه گویان خواهند زد.
با حضور حداکثری دررقابت ملی انتخابات ، می توانیم جوانان را به سوی آینده ی امیدوارسوق دهیم و موجب تقویت حس همکاری بین آنان و همه اقشار جامعه با مسوولین شویم . سازندگی و خلاقیت را در بین جوانان و خانواده ها سرعت بخشیم که نتیجه آن تقویت و ارتقاء سطح فرهنگ و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود .
بر ماست برای اشتغال جوانان با همکاری تمامی دستگاه های مرتبط برنامه ریزی و تلاش نمائیم .
توصیه می شود با دموکراسی نوین و فارغ از نگاه های قومی ، قبیله ای ، احساسی ، بخشی نگری و محله ای ، آرای خودو همراهان را به صندوق های رای بیاندازیم ، تا حاصل آن آینده ای پر رونق و با صلابت برای ایران سربلند باشد.
جوانان ما می بایست مصمم باشند که هدفی جز اعتلای نام ایران ندارندو این مهیا نمی شود مگر با رای همه ما حضور حداکثری جوانان و رای اولی ها ، جامعه بزرگ ورزش و جوانان و آحاد جامعه در صحنه انتخابات توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را نقش برآب خواهد نمود.
انتخابات سال 1400 یک نعمت و فرصت است برای ایران اسلامی که نیازمند تحولی عظیم و بنیادین ، با نگاهی تیز بینانه و تفکری ژرف است برای روئیدن اندیشه های نو.
با عزمی راسخ و عشقی سرشار به ایران و با شوق و شور جوانی ، با حضوری مقتدرانه در انتخابات سرنوشت ساز شرکت خواهیم نمود.
ان شاالله جوانان عزیز و مردم جوان باور استان؛ با انتخاب شایسته افراد به ویژه از میان جوانان در حوزه شوراهای شهرو روستا زمینه مدیریت و تصمیم گیری را برای این قشرآینده ساز فراهم نمایند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه