سرخط خبر

» آخرین خبر » پیام تبریک مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی به مناسبت آغاز سال جدید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸

 کد خبر: 42008

پیام تبریک مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی به مناسبت آغاز سال جدید

مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی طی پیامی آغاز سال 1400 شمسی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی طی پیامی فرا رسیدن بهار 1400 و نوروز باستانی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بهار 1400 فرصتی است برای قدردانی از تلاش و کوشش های بی دریغ عزیزانی که ما را در لحظات دشوار شیوع بیماری کرونا و محدودیت های فراوان همراهی و یاری کردند تا امسال هم برای جامعه ورزشی سالی سرشار از موفقیت و امید باشد.

بی شک به هر آنچه در این حوزه دست آورد گفته می شود همت و خرد جمعی خانواده بزرگ ورزش و جوانان است سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند: “از فرصت‌ها به معنای حقیقی‌ کلمه استفاده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم” را سرلوحه کار خود قرار دادند.

ضمن تبریک سال نو از همه بزرگواران به ویژه وزیر محترم، استاندار پرتلاش و مجمع نمایندگان استان، معاونین محترم وزیر که بی‌دریغ و پیوسته ما را مورد حمایت خود قرار دادند و از فدراسیون ها و هیئت های ورزشی، همکاران در اداره کل و شهرستان‌ها، اصحاب رسانه و خبرنگاران، ورزشکاران و جوانان برومند که حضور ارزشمندشان در بازی‌های المپیک برگ زرین دیگری بر افتخارات کشور اسلامی خواهد بود صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم امید است چون همیشه در سایه توجه حضرت حق باریتعالی پیروز و سربلند باشید.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه