سرخط خبر

» آخرین خبر » نماینده خراسان رضوی، بهترین تیم دور مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۸

 کد خبر: 42326

نماینده خراسان رضوی، بهترین تیم دور مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان

تیم هیات فوتبال خراسان رضوی به عنوان بهترین تیم صعود کننده از میان چهار تیم برتر، در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان به مصاف رقبا خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه ۳ اردیبهشت به پایان رسید و تیم‌های سایپای تهران و شرکت ملی حفاری از گروه نخست و هیات فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان از گروه دوم به مرحله نهایی صعود کردند. قرعه‌کشی مرحله نهایی این دور از مسابقات نیز انجام شد و طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته، چهار تیم حاضر در این مرحله در ۶ بازی به صورت رفت و برگشت با یکدیگر رقابت خواهندکرد. مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال بانوان از روز جمعه ۱۰ اردیبهشت با میزبانی هیات فوتبال خراسان رضوی و حفاری از سایپا و پالایش نفت آبادان آغاز خواهد شد.

آخرین هفته مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه در شرایطی به پایان رسید که برای نخستین بار در فصل جاری، در یک هفته سه دیدار به علت غیبت تیم‌های مهمان لغو شد.

هیات فوتبال خراسان رضوی در آخرین هفته از دور مقدماتی لیگ برتر پذیرای پالایش نفت آبادان بود و تیم آبادانی به دلیل مسجل شدن صعودش به مرحله بعد از حضور در این دیدار امتناع کرد. مجوز سازمان لیگ فوتسال به تیم‌ها برای عدم حضور بدون دلیل موجه، باعث آشفتگی مسابقات شده و تیم‌ها را از شرایط بازی دور کرده است.

تیم هیات فوتبال خراسان رضوی و سایپای تهران تنها تیم‌هایی هستند که در این دور از مسابقات از این امتیاز استفاده نکرده و در تمامی دیدارها حضور یافتند. در لیگ برتر فصل جاری تا به اینجای کار، ۳ بازی نماینده خراسان به دلیل عدم حضور رقبا در مشهد لغو شد و شاگردان شریف نیم فصل دوم دور مقدماتی لیگ برتر را بدون برگزاری حتی یک دیدار خانگی به پایان رساندند. تیم هیات فوتبال خراسان رضوی توانست در میان چهار تیم صعود کننده عنوان بهترین تیم را از آن خود کند.

شاگردان شریف در دور مقدمانی لیگ برتر فوتسال بانوان با کسب ۳۳ امتیاز به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کردند و با وجود لغو سه دیدار نماینده خراسان، این تیم توانست ۷۹ بار دروازه رقبای خود را در ۹ دیدار مستقیمی که به مصاف آنان رفته بود، باز کند و با تفاضل گل مثبت ۶۳ عنوان بهترین فاز هجومی لیگ برتر فوتسال بانوان را هم از آن خود کند. هرچند اگر هیات فوتبال خراسان رضوی در سه دیدار خانگی دور برگشت لیگ برتر به مصاف رقبایش می‌رفت، به ثمر رساندن گل‌های بیشتری دور از انتظار نبود و ممکن بود این رکورد بهتر هم شود.

سارا شیربیگی از هیات فوتبال خراسان رضوی در پایان دور مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان با ثبت ۲۰ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد و در صورت ادامه روند، کسب ششمین عنوان خانم‌گلی لیگ برتر برای این بازیکن نیز دور از دسترس نخواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه