سرخط خبر

» آخرین خبر » ماجراجویی بانوان مچ‌انداز خراسانی در اردبیل

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۴

 کد خبر: 43279

ماجراجویی بانوان مچ‌انداز خراسانی در اردبیل

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از نخستین حضور تیمی بانوان مچ‌انداز این استان در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سروش پورآزاد در خصوص برگزاری مسابقات مچ اندازی آقایان قهرمانی کشور گفت: مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی کردستان از امروز ۲۲ تیرماه آغاز می‌شود، اما به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا و اوضاع اقتصادی هیأت‌های ورزشی تیم‌های کمتری به این مسابقات اعزام شدند و برخی ورزشکاران با هزینه شخصی و به صورت انفرادی در این رقابت‌ها حضور دارند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اینکه استان نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران و رشته مچ اندازی دارد از همین روی تلاش کردیم تیمی کامل در رده‌های سنی جوانان، امید و بزرگسالان متشکل از ۲۷ ورزشکار را راهی این مسابقات کنیم.

وی ادامه داد: تیم مچ‌اندازی بانوان خراسان رضوی نیز برای نخستین‌بار به صورت تیمی آماده اعزام به مسابقات است که متشکل از ترانه خورشیدی، مهلا حسن آبادی، زهرا تاجزاد، غزاله عبداللهی، زهره فریمانه، هانیه بومری، مریم مهران فر، بی بی نرجس عالمشاه و حوریه رضاییان نفرات تیم مچ اندازی هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در بخش بانوان خواهد بود.

پورآزاد خاطرنشان کرد: همچنین عفت خشمن به عنوان داور ، شمیم یعقوبیان فر به عنوان داور و ورزشکار و صدیقه تبریزی نوری به عنوان سرپرست همراه تیم در این مسابقات خواهند بود، مسابقات بانوان به میزبانی اردبیل و از ۲۸ تیر ماه آغاز می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه