سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: ورزشی‌نویسان به پیشرفت ورزش سرعت می‌بخشند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۴

 کد خبر: 42377

فتاحی: ورزشی‌نویسان به پیشرفت ورزش سرعت می‌بخشند

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: بر این باوریم که کمک و همفکری خبرنگاران باعث می شود که ورزش مسیر توسعه و پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزادد فتاحی درخصوص نشست مشترک با اعضای هیئت رئیسه انجمن ورزشی نویسان استان اظهار کرد: جلسه خوبی با اعضای انجمن ورزشی نویسان خراسان رضوی برگزار کردیم و از نزدیک با اعضای هیئت رئیسه و اعضای جدید این انجمن آشنا شدیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه گروهی از بهترین افراد دور هم جمع شدند و برای توسعه ورزش در بین اصحاب رسانه اهداف مقدسی دارند، ادامه داد: یکی از مهمترین اهداف این انجمن در سطح کشور، انجام کارهای جمعی به منظور پیشرفت امور است؛ ما نیز این موضوع را به فال نیک می‌گیریم و در این قسمت می توانیم همکار خوبی باشیم.

وی تصریح کرد: بر این باوریم که کمک و همفکری خبرنگاران باعث می شود که ورزش مسیر توسعه و پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کند، نقش اصحاب رسانه در موفقیت‌ها و ایجاد انگیزه در جامعه ورزش روز به روز بیشتر لمس می‌شود و بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

فتاحی تاکید کرد: امروزه ورزش به عنوان یک کارکرد اجتماعی و فرهنگی در بین خانواده‌ها این اهمیت را دو چندان می‌کند که مردم در جریان کارهای ورزشی و موفقیت‌های ورزشی قرار بگیرند تا بتوانند انتخاب بسیار بهتری داشته باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه که همیشه یاری‌گر ورزش بودند می توانند مشاوران خیلی خوبی برای هیئت‌های ورزشی ما باشند اگر این ارتباط دوسویه میان هیئت های ورزشی و اصحاب رسانه حفظ شود قطعاً منجر به نتایج بهتری خواهد شد.

وی دفاع از حقوق ورزش را یکی از انتظارات جامعه‌ی ورزشی از این انجمن عنوان کرد و گفت: انجمن ورزشی نویسان باید از حقوق ورزش دفاع و تلاش کنند قوانینی که برای توجه به ورزش در کشور تدوین شده اجرا شود و یک مطالبه عمومی برای احقاق حقوق مردم در ورزش باشد.

فتاحی خاطرنشان کرد: هدف ما و انجمن ورزشی نویسان این است که به جامعه خدمت بیشتری داشته باشیم و توسعه و تعالی ورزش را بتوانیم به دید مردم برسانیم و از این موضوع به بهترین شکل ممکن بهره ببریم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی درخصوص مطالبه ورزشی نویسان در این جلسه گفت: ورزشی نویسان درخواست هایی داشتند از جمله می توان به جشنواره ورزشی اشاره کرد که در این خصوص به تفاهم رسیدیم انشاالله بتوانیم از این جشنواره حمایت مالی و پشتیبانی داشته باشیم همچنین قرار شد خدمات رفاهی برای انجمن ورزشی نویسان در نظر گرفته شود و در اختیار خبرنگار ورزشی قرار گیرد.

وی به ارتباط نزدیکتر روابط عمومی هیئت‌ها و انجمن ورزشی نویسان تاکید کرد و افزود: قرار است از طریق انجمن ورزشی نویس ها در خصوص ورزش در فضای مجازی طرحی ارائه شود تا بتوانیم فعالیت گروه ها، افراد و رسانه ها را در فضای مجازی هدفمند کنیم و از ارائه مطالب غیر کارشناسی شده در فضای مجازی توسط افرادی که فاقد صلاحیت و مجوز کافی برای این موضوع هستند جلوگیری کنیم و فضای مجازی را به سمتی ببریم که بهره برداری لازم و مثبت در ورزش صورت گیرد.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه