سرخط خبر

» آخرین خبر » فتاحی: رایزنی‌های لازم جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی نیشابور انجام می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۳

 کد خبر: 42232

فتاحی: رایزنی‌های لازم جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی نیشابور انجام می‌شود

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تمام تلاش اداره کل در سال ۱۴۰۰ این است که اعتبار لازم جهت تکمیل سالن سنگنوردی نیشابور منظور گردد و رایزنی‌های لازم در خصوص تکمیل استخر و استادیوم فوتبال نیز انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نشست هم‌اندیشی درخصوص برنامه‌ها و مشکلات ورزشی نیشابور با حضور هاجر چنارانی نماینده‌ی مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی و فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا کاوه رییس اداره ورزش و جوانان نیشابور به بیان گزارشی از وضعیت فعلی ورزش و موفقیت‌های کسب شده از سوی ورزشکاران در رشته‌های مختلف پرداخت و اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۳۰ نفر از ورزشکاران نیشابور به تیم‌های ملی دعوت شدند همچنین ورزشکاران دختر و پسر این شهرستان در لیگ‌های کشور در رشته‌های ورزشی فوتبال، دوچرخه سواری، شنا، کاراته، بسکتبال، فوتسال حضور فعالی داشتند، در اخرین افتخار آفرینی ورزشکاران نیشابوری می‌توان به قهرمانی و کسب مدال طلای آسیا در شطرنج دختران توسط روشا اکبری اشاره کرد.

وی در ادامه با تشریح وضعیت پروژه‌های عمرانی نیشابور از مدیر کل ورزش و جوانان استان و نماینده‌ی مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی خواستار تکمیل هرچه سریعتر این پروژه‌ها به ویژه استخر سرپوشیده، سالن سنگنوردی و استادیوم فوتبال مجموعه انقلاب شد.

کاوه با اشاره به دستاوردهای حوزه جوانان در نیشابور افزود: خانه جوانان نیشابور پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی داشته و یکی از مطالبات جوانان و سمن‌های ورزشی تخصیص اعتبار لازم جهت تجهیز و راه اندازی هرچه سریعتر آن است.

در ادامه هاجر چنارانی از فتاحی خواست با توجه به سرانه ورزشی نیشابور بودجه لازم جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی ذکر شده در اعتبارات سال ۱۴۰۰تعریف و با تشکیل جلسات لازم با وزیر ورزش و جوانان و استاندار خراسان رضوی نسبت به تخصیص و جذب بودجه لازم اقدام نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در خصوص کسب اعتبارات لازم جهت تکمیل پروژه‌های عمرانی نیشابور تصریح کرد: بودجه لازم جهت تکمیل خانه جوان شهرستان در سه ماه آینده اختصاص داده و به زودی افتتاح می‌شود.

فرزاد فتاحی خاطرنشان کرد: تمام تلاش اداره کل در سال ۱۴۰۰ این است که اعتبار لازم جهت تکمیل سالن سنگنوردی نیشابور منظور گردد و رایزنی‌های لازم در خصوص تکمیل استخر و استادیوم فوتبال نیز انجام خواهد شد.

وی بابیان اینکه نیشابور نقش مهمی در ورزش خراسان رضوی دارد، عنوان کرد: در سال جاری حمایت لازم از هیاتهای ورزش شهرستان نیشابور در برنامه های اداره کل استان خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه