سرخط خبر

» آخرین خبر » شروع لیگ‌های فوتبال خراسان رضوی بعد از شب‌های قدر

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۴

 کد خبر: 42341

شروع لیگ‌های فوتبال خراسان رضوی بعد از شب‌های قدر

لیگ‌های برتر فوتبال در رده‌های سنی مختلف استان بعد از شب‌های قدر از سر گرفته می‌شود و تیم‌ها در دسته‌های مختلف سنی به‌مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، لیگ برتر فوتبال زیر 14سال استان که در هفته ششم متوقف شده بود، حالا قرار است از روز جمعه 17اردیبهشت‌‌ با برگزاری دیدارهای هفته هفتم از سر گرفته شود.

در این هفته از مسابقات، تیم فوتبال ذوب‌آهن مشهد، صدرنشین 15امتیازی، در ورزشگاه تختی به‌مصاف تربیت‌عالی نیشابور 12امتیازی و سوم جدول خواهد رفت. دیداری حساس که می‌تواند در تعیین سرنوشت قهرمانی نیز مؤثر باشد.

در دیگر دیدار مهم این هفته هم 2تیم همشهری و مشهدی مسرور و هما روز دوشنبه 20اردیبهشت در ورزشگاه تختی مشهد از ساعت10 به‌مصاف یکدیگر می‌روند.

هما تیم پنجم جدول 9تیمی و مسرور قعرنشین مطلق این مسابقات است. نوین تربت‌حیدریه با پیشگامان قوچان و عالی‌حرفه‌ای مشهد با ملی‌پوشان نیشابور دیگر دیدارهای این هفته را برگزار می‌‌کنند.

تیم فولاد مشهد، تیم دوم جدول، که با 15امتیاز مشترک با ذوب‌آهن و به‌دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم است، این هفته با قرعه استراحت روبه‌روست. لیگ برتر زیر 14سال فوتبال استان در پایان هفته ششم به‌دلیل اوج چهارم کرونا تعطیل شده بود که حالا قرار است دوباره پیگیری شود.

البته این منوط به بهبود وضعیت کرونایی در استان است. رقابت‌های این لیگ در یک گروه 9تیمی برگزار می‌‎شود که 5تیم از مشهد، 3تیم از نیشابور، یک تیم از قوچان و یک تیم از تربت‌حیدریه در این مسابقات حاضرند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه