سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار مدیران ورزشی با امیر سرتیپ آذریان به مناسبت روز ارتش

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۹:۲۴

 کد خبر: 42211

دیدار مدیران ورزشی با امیر سرتیپ آذریان به مناسبت روز ارتش

به مناسبت ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و‌ جوانان خراسان رضوی با امیر سرتیپ آذریان ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال‌شرق دیدار و گفتگو کرد

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، به مناسبت ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و‌ جوانان خراسان رضوی با امیر سرتیپ آذریان ارشد نظامی ارتش در منطقه شمال‌شرق دیدار و گفتگو کردند.

جبار قوچان نژاد معاون ورزشی،سروش پورآزاد رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام،
احمد سلاطین رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد، احمد صالح نژاد دبیر هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی از همراهان فتاحی در این دیدار بودند.

فرزاد فتاحی در این دیدار ارتش را دلیل قدرت و اقتدار کشور دانست و افزود: دلاورمردان ارتش با جان خود پس از انقلاب از خاک کشور دفاع کردند و امروز هم با آمادگی و توان بالای خود نقش بزرگی در استقلال و قدرت کشور دارند.

وی افزود: از زحمات و نگاه مثبت امیر آذریان به ورزش قدردانی می‌کنم زیرا همواره با نگاهی مثبت همراه و پشتیبان ورزش بوده‌اند.

امیر سرتیپ آذریان ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا و قهرمانان ارتش گفت: ارتش همواره همراه مردم و در خدمت کشور بوده است، ورزش و جوانان دو موضوع مهم در جامعه ما هستند و ارتش وظیفه خود می‌داند تا از برنامه‌ها و فعالیت‌هایی که در این زمینه برگزار می‌شود پشتیبانی کند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه