سرخط خبر

» آخرین خبر » دیدار دوستانه تیم ملی والیبال نشسته ایران با تیم روسیه/ والیبالیست‌ها در مشهد اردو می‌زنند

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۰

 کد خبر: 42372

دیدار دوستانه تیم ملی والیبال نشسته ایران با تیم روسیه/ والیبالیست‌ها در مشهد اردو می‌زنند

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان از انجام چند دیدار دوستانه با تیم روسیه در خردادماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هادی رضایی اظهار کرد: برای آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته مردان ۶ مرحله اردو تا زمان اعزام به توکیو پیش بینی شده که اولین اردو در کیش برگزار شد و دومین اردو خردادماه در مشهد برپا خواهد شد.

وی در ارزیابی از وضعیت تیم ملی والیبال نشسته مردان، عنوان کرد: روند آماده سازی بازیکنان راضی کننده است و مشکل خاصی وجود ندارد. هر چند سال گذشته به دلیل کرونا بسیاری از اردوهای خود را از دست دادیم، اما برگزاری لیگ سبب شد تا بازیکنان با آمادگی خوبی وارد لیگ شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان همچنین به انجام چند دیدار دوستانه با تیم روسیه اشاره کرد و افزود: به منظور آماده سازی بهتر تیم ملی والیبال نشسته مردان، طبق رایزنی به عمل آمده، قرار است چند دیدار دوستانه با تیم روسیه قهرمان اروپا خردادماه در ایران و روسیه داشته باشیم.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های پارالمپیک توکیو در پایان در پاسخ به این پرسش که لیست نهایی بازیکنان اعزامی به توکیو چه زمانی مشخص خواهد شد، افزود: پس از مشخص شدن سهمیه ها در جودو، دوومیدانی و تکواندو بانوان تا اواسط خرداد فرصت داریم تا لیست نهایی را به کمیته بین المللی پارالمپیک و مسوولین برگزاری اعلام کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه