سرخط خبر

» آخرین خبر » درخشش ستاره مشهدی در لیگ قهرمانان آسیا

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۵

 کد خبر: 42348

درخشش ستاره مشهدی در لیگ قهرمانان آسیا

ستاره مشهدی تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین گام در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا و مقابل چشمان سرمربی مشهور فرانسوی الریان قطر توانست با نمایشی تحسین‌برانگیز به‌عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود.

احسان پهلوان، هافبک خلاق و بازیساز مشهدی عضو تیم پرسپولیس این روزها در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا درخشش قابل توجهی داشته و همانند گذشته با دقت پاس بالا اثبات کرد که بهترین پاسور تیمش است.

وی همیشه در بازی‌ها نمایش درخشانی از خود ارائه می‌کند و با قدرت دریبل‌زنی بالا فضای خیلی خوبی را برای هم‌تیمی‌هایش فراهم می‌کند که در جدال با حریف قطری به اولین گل خود در تیم پرسپولیس دست یافت.

پهلوان در هفته پایانی این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل الریان به میدان رفت که توانست حضور موفقی در ترکیب سرخ‌پوشان داشته باشد و با نمایشی درخشان سهم پررنگی در پیروزی چهارگله تیمش ایفا کند.

پهلوان که در جدال با الریان توانست دومین گل تیمش را به ثمر برساند، تقریبا در اکثر نقاط زمین حاضر بود و توپ‌‌گیری می‌کرد. هافبک بازیساز پرسپولیس با 95درصد دقت پاس، بهترین پاسور میدان بود و 5 تکل موفق داشت و توانست بازیابی توپ کند، ضمن آن‌ که او 2 بار هم با دریبل‌‌زنی بازیکن حریف را از پیش ‌رو برداشت تا خط دفاعی الریان شب سختی را برای مهار او داشته باشند.

عملکرد موفق پهلوان باعث شد او با کسب نمره7/8 از سایت آماری یازده، به‌عنوان بهترین بازیکن جدال پرسپولیس با الریان شناخته شود. پهلوان پیش از این در ذوب‌آهن هم توانسته بود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر گل‌زنی کند. او فصل قبل هم در پرسپولیس و در لیگ قهرمانان 2پاس گل برای مهاجمان تیمش ارسال کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه