سرخط خبر

» آخرین خبر » درخشش تیم مچ‌اندازی بانوان خراسان رضوی در مسابقات کشوری

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۹

 کد خبر: 43293

درخشش تیم مچ‌اندازی بانوان خراسان رضوی در مسابقات کشوری

تیم مچ‌اندازی بانوان خراسان رضوی در مسابقات کشوری موفق به کسب ۱۰ مدال رنگارنگ شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان قهرمانی کشور در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیرماه به میزبانی شهر سرعین اردبیل برگزار شد و تیم بانوان هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی در اولین حضور تیمی خود در این مسابقات به نتایج خوبی در بخش تیمی و انفرادی دست یافت.

ورزشکاران خراسان رضوی در روز اول این رقابت‌ها و در بخش دست راست موفق به کسب مقام سوم تیمی شدند و در بخش انفرادی، مریم مهران‌فر در رده بزرگسالان مدال طلا، مهلا حسن آبادی، در رده امید، مدال طلا، ترانه خورشیدی در رده جوانان، مدال نقره و شمیم یعقوبیان‌فر، در رده بزرگسالان مدال برنز کسب کردند.

در روز پایانی این رقابت‌ها و در بخش چپ‌دست، تیم خراسان رضوی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در بخش تیمی شد و در بخش انفرادی، شمیم یعقوبیان‌فر در رده بزرگسالان مدال طلا، مریم مهران فر در بزرگسالان مدال طلا، ترانه خورشیدی در رده جوانان مدال طلا و مهلا حسن آبادی در رده امید مدال برنز کسب کردند.

نفرات برتر انتخابی در این مسابقات به اردوی تیم ملی مچ‌اندازی بانوان دعوت می‌شوند تا در صورت جلب رضایت کادرفنی، در مسابقات آسیایی به میدان بروند. ۲ ورزشکار خراسانی به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه