سرخط خبر

» آخرین خبر » توجه به منش پهلوانی در ورزش از اولویت‌های ارتش است

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲

 کد خبر: 42198

توجه به منش پهلوانی در ورزش از اولویت‌های ارتش است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا گفت: توجه به منش پهلوانی و آموزه‌های مذهبی و فرهنگی در ورزش از اولویت‌های ارتش است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال‌شرق، جایگاه ورزش در ارتش را همراه با روحیه پهلوانی و معیار‌های مذهبی و فرهنگی توصیف می‌کند.

امیر سرتیپ رضا آذریان که چهره شناخته‌شده‌ای در جامعه ورزش استان به‌شمار می‌رود، در تشریح فعالیت‌های ورزشی ارتش به‌مناسبت 29فروردین‌ماه، روز ارتش، اظهار کرد: دلاورمردان ارتش در کنار وظایف ذاتی خود و حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی ایران، خدمات ‌شایسته‌‌ای را در ورزش کشور به‌جا گذاشته‌اند. ورزش قهرمانی و همگانی برای کارکنان پایور و وظیفه به‌عنوان یک برنامه منظم یا فعالیتی سازمانی به‌صورت مداوم درحال اجراست. همچنین اماکن و امکانات ورزشی در اختیار کارکنان همه یگان‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: با شیوع بیماری کرونا با محدودیت‌هایی در حوزه ورزش مواجه هستیم، اما ورزش امری ضروری برای حفظ آمادگی جسمانی و حفظ روحیه و ایجاد نشاط در بین کارکنان محسوب می‌شود. در همین راستا تلاش کرده‌ایم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی فعالیت کنیم و برنامه‌ریزی در این حوزه ادامه داشته باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا خاطرنشان کرد: توجه به منش پهلوانی و آموزه‌های مذهبی و فرهنگی در ورزش از اولویت‌های ارتش است. این موضوع در کشور ما جایگاه‌ ارزشمند و ویژه‌ای دارد و دوران سربازی زمان مناسبی برای تقویت این روحیه در بین جوانان است و ورزش فضای مناسبی برای آموزش مسائل فرهنگی و اخلاقی است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه