سرخط خبر

» آخرین خبر » تنها استخر آبگرم قوچان نوسازی می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۵

 کد خبر: 42300

تنها استخر آبگرم قوچان نوسازی می‌شود

رئیس اداره ورزش وجوانان قوچان گفت: در صدد هستیم تنها استخرآبگرم (مهر) این منطقه را که قدیمی وفرسوده است را به صورت مشارکتی با شرکت هایی که شرایط قانونی دارند در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی بهسازی ونوسازی آنرا رابه اتمام برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد شایگان درخصوص پروژه‌های عمرانی قوچان اظهار کرد: سال 99 دربحث عمرانی سال موفقی برای ورزش شهرستان بود چراکه باسفر تقی زاده معاون وزیر ورزش  و جوانان کلنگ زنی پروژه مهم گود باستانی و نیز آکادمی وزنه برداری به زمین خورد و تکمیل اعتبار زمین مینی چمن علی آباد و تسریع و تخصیص کامل اعتبار ساختمان خانه جوان باعنایت ویژه مدیرکل محترم محقق شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان تصریح کرد: اولویت مهم اداره ورزش و جوانان پیگیری پروژه های نیمه تمام است، که از جمله مهم ترین آنها پیگیری درتسریع بهره برداری از پروژه گود با چوخه، خانه جوان، خانه کشتی و تلاش درجهت رفع مشکلات وبلاتکلیفی پروژه آبی تفریحی بخش خصوصی نیلگون شهر قوچان است.

وی افزود: با توجه به موقعیت شهرستان قوچان در منطقه خوش آب و هوا ما به دنبال همکاری و تعامل بیشتر در حوزه ورزش با مدیران مناطق مختلف گردشگری هستیم، در مهر ماه سال گذشته ۳ خانه ورزش روستایی در روستاهای هی هی، شهرکهنه و یزدان آباد با حضور مدیر کل ورزش وجوانان خراسان رضوی افتتاح و بهره برداری شد .

شایگان تصریح کرد: تلاش داریم تا پروژه های نیمه تمام از جمله تنها استخرآبگرم ( مهر) منطقه را که قدیمی وفرسوده است، به صورت مشارکتی با شرکت هایی که شرایط قانونی را دارند در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی بهسازی ونوسازی آنرا رابه اتمام برسانیم.

رئیس اداره ورزش وجوانان قوچان همچنین بر ایجاد شرایط لازم در توسعه و ترویج ورزش‌های همگانی در بین خانواده ها تاکید کرد و افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان قوچان برای ایجاد بسترهای لازم در تامین سلامت روستائیان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و توسعه ورزش‌های همگانی از اهم برنامه‌های این اداره به شمار می‌رود.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه