سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری مسابقات اسلالوم در تربت حیدریه

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۱

 کد خبر: 42208

برگزاری مسابقات اسلالوم در تربت حیدریه

اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم در دوبخش آقایان و بانوان در پیست تازه تاسیس اسپارکو تربت حیدیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجیدرضایی در این خصوص اظهار کرد: ۳۵ ورزشکار در اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم شرکت داشتند که در دو بخش بانوان و آقایان، در دو کلاس زیر ۱۵۰۰ و بالای ۱۵۰۰ سی سی به رقابت پرداختند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه برگزاری مسابقات در سطح شهرستان را گامی موثر در جهت توسعه همگانی رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری دانست و گفت: این مسابقات همچنین به ارزیابی ورزشکاران و کسب آمادگی برای حضور در مسابقات سطوح مختلف استانی و کشوری کمک میکند.

وی در خصوص نتایج این دوره از رقابت‌ها تصریح کرد: در بخش بانوان صدیقه نوری، فاطمه قربانزاده و زهرا امینی عناوین اول تا سوم کلاس زیر ۱۵۰۰ سی سی را بدست آوردند و در کلاس بالای ۱۵۰۰ سی سی افسانه رنجبر اول شد، ناهید عبداله زاده و مهدیه علی پناه در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

رضایی اضافه کرد: در بخش آقایان اسماعیل رضایی، احسان قاضی زاده و منصور عاکف عناوین اول تا سوم کلاس زیر ۱۵۰۰ سی سی را به خود اختصاص دادند و در کلاس بالای ۱۵۰۰ سی سی نیز میلاد مودی قهرمان شد، مجید بیگمی عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و جواد جهانشیری به مقام سوم دست یافت.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه