سرخط خبر

» آخرین خبر » برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تایباد با موضوع ازدواج

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۶

 کد خبر: 42231

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تایباد با موضوع ازدواج

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تایباد در سال ۱۴۰۰ به ریاست محسن سیاح فرماندار این شهرستان در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) فرمانداری تایباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تایباد در سال ۱۴۰۰ به ریاست محسن سیاح فرماندار این شهرستان و با حضور اسماعیل حاجی آبادی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) فرمانداری تایباد برگزار شد.

در این جلسه پنج بانک شهرستان گزارشی از تسهیلات پرداخت شده به جوانان در سال ۹۹ ارائه کردند که مشخص شد در سال ۹۹ بانک‌های ملی، ملت، صادرات، مسکن و صندوق کار آفرینی امید جمعا هزارو 231 فقره وام ازدواج به ارزش ۶۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال به جوانان پرداخت کردند.

در ادامه این جلسه درخصوص کارگاه‌های آموزشی ازدواج در شهرستان بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید دستگاه های متولی ظرف مدت یک هفته نسبت به ارایه لیست این کارگاه ها به دبیرخانه ستاد اقدام کنند.

در پایان اسماعیل حاجی آبادی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از سوی فرزاد فتاحی مدیر کل با اهدای لوح تقدیر از زحمات و حمایت های محسن سیاح فرماندار و یونس شیخ احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد در حوزه جوانان تقدیر کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه