سرخط خبر

» آخرین خبر » انعقاد تفاهم نامه میان ستاد اقامه نماز خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان استان

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۴

 کد خبر: 42307

انعقاد تفاهم نامه میان ستاد اقامه نماز خراسان رضوی و اداره کل ورزش و جوانان استان

تفاهم نامه‌ی مشترک ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با اداره کل ورزش و جوانان استان در سال ۱۴۰۰ منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تفاهم نامه مشترک ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با اداره کل ورزش و جوانان استان در سال ۱۴۰۰ منعقد شد.

معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در دیدار حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان تفاهم‌نامه‌ی مشترکی جهت توسعه و ارتقای فرهنگ نماز و معنویت منعقد شد.

اسماعیل حاجی آبادی تصریح کرد: در این جلسه پیرامون تقویت معنویت در بین آحاد جامعه بزرگ ورزش و جوانان با محوریت نماز و اجرای برنامه‌های فرهنگی و تبادل نظر شد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری اولین جشنواره و نمایشگاه ورزش و معنویت تولیدات مشترک نشر پوستر ها و استوری های فرهنگی نماز و معنویت وبینار های آموزشی برگزاری جشن تکلیف ویژه همکاران و جامعه ورزش و جوانان اجرای برنامه های فرهنگی در سطح استان تبلیغات محیطی در فضای های ورزشی از جمله اقدامات در سال ۱۴۰۰ خواهد بود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به این موضوع که مخاطب این اداره کل مخاطبین خاص بوده و اقدامات موثری در سال ۹۹ در سطح استان صورت گرفته تاکید کرد: برای رسیدن به اهداف مشترک می بایست با اجرای فرهنگ نماز از راه های مختلف با تبلیغات منفی دشمنان مقابله کنیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه