finallvarzesh2
حضور سه داور خراسانی در رقابت‌های نهایی لیگ برتر کبدی
۱۳۹۵-۱۱-۰۷
دوره داوری مچ اندازی بانوان کشور در مشهد آغاز شد
۱۳۹۵-۱۱-۰۷
رییس فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی درمشهد؛

جشنواره بازیهای بومی و محلی بانوان کشورهای اسلامی یک برنامه ملی است

جعفری رییس فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی در مشهد گفت: جشنواره بازیهای بومی و محلی بانوان کشورهای اسلامی یک برنامه استانی نیست و باید در سطح ملی به آن پرداخته شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، جعفری رییس فدراسیون ورزشهای روستایی و بازیهای بومی و محلی در نشست هماهنگی جشنواره بازیهای بومی و محلی بانوان کشورهای اسلامی با بیان این مطلب گفت: فدراسیون از ظرفیت های خود برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه استفاده خواهد کرد.

وی بر هر چه بهتر نشان دادن فعالیتهای بانوان در این بخش تاکید کرد و افزود: استفاده از رایزنان فرهنگی پتانسیل بسیار خوبی در این زمینه خواهد بود.

صبوریان، مدیرکل ورزش و جوانان نیز با بیان اینکه در رویداد مشهد۲۰۱۷ باید با ابتکار و خلاقیت در انجام یک کار متفاوت تلاش کرد افزود: در اجرای این برنامه باید از ظرفیت های مشهد ۲۰۱۷ برای بروز و ظهور ظرفیت های استانی استفاده کرد.

وی بر تجلی ویژگیهای زن مسلمان در برگزاری این جشنواره تاکید کرد و گفت: حمایت های استانی در برگزاری این جشنواره به نحو مطلوب وجود دارد.

سروری معاون ورزش بانوان نیز حمایت فدراسیون در اجرای این برنامه را خواستار شد و افزود: باید از تنوع اقوام و بازیهای بومی و محلی در این برنامه به نحو مطلوبی بهره برد.

مجید پوررضایی رییس اداره ورزش و جوانان مشهد نیز با اشاره به اینکه جشنواره بازیهای بومی و محلی بانوان کشورهای اسلامی اولین برنامه ورزشی فراملی در حوزه بانوان است گفت: تلاش می کنیم تا در قالب این برنامه توانمندی بومی بانوان کشور ارائه شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *