finallvarzesh2
صبوریان: افتتاح ۲ پروژه ورزشی راهبردی در خراسان رضوی
۱۳۹۶-۱۱-۱۹
همایش پیاده روی و دوچرخه سواری خانوادگی صبح و نشاط با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان ۲۰ بهمن ۹۶
۱۳۹۶-۱۱-۲۰

صبوریان: با توسعه ورزش همگانی مسیر پویایی و نشاط جامعه هموار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: توسعه ورزش همگانی علاوه بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی، مسیر پویایی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی را هموار می‌سازد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کوروش صبوریان صبح امروز در همایش پیاده‌روی صبح و نشاط که با استقبال خوب مردم مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز روزی به یاد ماندنی خواهد شد جمعیت بسیاری برای ایجاد شور و نشاط با ورزش در این برنامه حضور پیدا کرده‌اند. اینکه یک خانواده در کنار هم می‌توانند به ورزش بپردازند و در کنار هم باشند فرصت بسیار ارزشمندی است که باید چنین ظرفیت‌هایی بیش از پیش ایجاد شود.

وی افزود: حرکت امروز اقدامی وسیعی و سراسری است و همراه با مردم مشهد مردم ۱۳ شهرستان دیگر هم امروز به صورت خانوادگی در کنار یکدیگر در همایش صبح و نشاط که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلام برگزار می‌شود شرکت دارند همچنین به مناسبت دهه فجر ده ها برنامه فرهنگی و ورزشی و جشنواره‌ها بازی‌های بومی و محلی در نقاط مختلف استان در حال برگزاری است.

صبوریان خاطرنشان کرد: ورزش همگانی یک لازمه برای جامعه‌ای پویا و با نشاط است، باید برای توسعه ورزش‌های همگانی و دعوت همه مردم به ورزش تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها مشارکت کنند. ما باید دسترسی و حضور را برای همه مردم در ورزش تسهیل کنیم و اگر چنین امری محقق شود قطعا می‌توان گام بزرگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با بیماری‌ها مختلف در جامعه برداشت.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: شعار ورزش برای همه باید به عرصه ظهور برسد نگاه مسئولین شهری، استانی، اجرایی و نظارتی در تحقق این شعار بسیار اهمیت دارد. خوشبختانه شهر مشهد در این حوزه به وحدت و همگرایی خوبی رسیده امروز علاوه بردستگاه‌های اجرایی، شهرداری و شواری شهر مشهد هم به کمک ما آمده اند و به حوزه ورزش توجه خوبی دارند.

وی خبرداد: در حوزه برنامه ریزی ورزش همگانی با همکاری تربیت بدنی شهر مشهد از هفته آینده در حاشیه شهر مشهد در تمامی بوستان‌ها برنامه‌های مختلف ورزش همگانی برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *