finallvarzesh2
یزد قهرمان رقابت‌های برترین‌های تیمی زورخانه‌ای ایران در مشهد شد
۱۳۹۶-۱۰-۲۱
خراسان همیشه از خاستگاه‌های اصلی کشتی ایران بوده است
۱۳۹۶-۱۰-۲۱

عنایتی: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم

سرمربی مشکی‌پوشان گفت: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم اما قرار نیست در دعوای فوتبالی فقط کتک بخوریم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، رضا عنایتی عصر امروز درباره دیدار مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:‌ بازی سختی خواهیم داشت اما آماده‌ایم برای یک بازی خوب مقابل تیم بزرگ پرسپولیس تمام توانمان را در درجه اول برای ارائه یک فوتبال خوب و زیبا و کسب نتیجه به کار می‌گیریم.

وی درباره احتمال حضور مهاجم گرجستانی در دیدار مقابل پرسپولیس گفت: اگر شرایط بازی را داشته باشد از او استفاده خواهیم کرد، ITC او صادر شده است و مشکلی برای بازی او نیست.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان درباره شرایط بازیکن عراقی گفت: ITC او هنوز صادر نشده است، بازیکن خوبی است و امیدوارم هفته آینده هم بتوانیم از این بازیکن استفاده کنیم. در شرایطی که تیم دارد باید مهره‌های خوب دیگری را هم جذب کنیم. در حال مذاکره با چند بازیکن دیگر هستیم تا شرایط تیم بهتر شود.

عنایتی درباره تقابل صدر و قعر جدول رده‌بندی گفت: نگاه من به جدول نیست؛ جدول برای انتهای لیگ است، اصلاً به جدول توجهی نداریم، با توجه به اتفاقاتی که در مسابقات رقبای ما در این هفته افتاد انگیزه بازیکنان برای نتیجه‌گیری بیشتر شده است. مطمئن باشید در انتهای فصل شرایط مشکی‌پوشان این‌طور نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار فردا مقابل پرسپولیس با ترکیبی دفاعی به میدان خواهند رفت، گفت: اعتقادی به فوتبال دفاعی ندارم، تا زمانی که سرمربی‌گری می‌کنم فوتبال هجومی انجام می‌دهیم چون قرار نیست که در دعوای فوتبال فقط کتک بخوریم. با شرایطی که داریم فردا هجومی بازی خواهیم کرد تا نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان درباره مذاکرات با قاسم دهنوی گفت: به توافق نرسیدیم و برای این بازیکن آرزوی موفقیت می‌کنم امیدوارم هرکجا که هست موفق باشد.

عنایتی درباره حضور تماشاگران در دیدار مقابل پرسپولیس تصریح کرد: مشکی پوشان تیم شهرمان است و انتظار بالایی از این تیم وجود دارد، طبق قانون ۱۰ درصد ورزشگاه را می‌توانیم به میزبان بدهیم اما غیر از تبریز این اتفاق در هیچ ورزشگاهی در فوتبال ما رخ نمی‌دهد، از هواداران مشهدی می‌خواهم سریعتر به ورزشگاه بیایند، حضور آنها بازی را جذاب‌تر می‌کند و به بازیکنان تیم انگیزه می‌دهد. جای تأسف دارد که باید بازی را جایی برگزار کنیم که هواداران به سختی تردد می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان درباره پیش‌بینی اش از دیدار فردا مقابل پرسپولیس گفت: در زندگی ام هیچ موقع پیش‌بینی نکردم، ۷ سال با برانکو در تیم ملی بودم از نظر کلاس مربی‌گری سطح بالایی دارد و از شعور خوبی برخوردار است، برای برانکو از بعد از این بازی آرزوی موفقیت می‌کنم چون احترام خاصی برای او قائل هستم.

عنایتی در خصوص آنالیز پرسپولیس گفت: خوبی بازی با استقلال و پرسپولیس این است که با توجه به پخش مستقیم دیدارهای آنها، به خوبی می‌توان آنها را آنالیز کرد، روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کرده‌ایم، چند طرح داریم که اگر اتفاقات غیرمترقبه‌ای رخ ندهد و بتوانیم آنها را اجرا کنیم فردا می‌تواند روز خوبی برای ما باشد. بچه‌ها قابلیت‌هایشان را شناخته‌اند و بازیکنانی داریم که توانایی‌های بالایی دارند اما متأسفانه نیم‌فصل اول را به کل از دست دادیم اما در نیم‌فصل دوم شروع خوبی داشتیم که امیدوارم ادامه داشته باشد.

وی درباره نیاز به جذب بازیکن گفت: در تمام نقاط شرایط خوبی داریم، در خطوط دفاع و میانی تقویت شده‌ایم و در خط حمله هم با حضور شاکری و مهاجم گرجستانی شرایط خوبی داریم، در فاز هجومی بازیکنان سرعتی با خاصیت‌های خوبی داریم البته هر قدر تیم قدرتمندتری را آماده کنیم نتایج بهتری خواهیم گرفت. بعد از ۲-۳ هفته ناکامی در گلزنی در ۲ بازی اخیر ۳ گل زدیم که نشان از پیشرفت ما در بحث هجومی دارد.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان افزود: در تیم ما بحث سرمربی و مربی وجود ندارد، ۴-۵ نفر هستیم که در کنار یکدیگر کار می‌کنیم و با همفکری تصمیم می‌گیریم، با توجه به شرایط سنی نزدیک کادر فنی به بازیکنان این موضوع کمک زیادی در درک شرایط روحی و روانی بازیکنان دارد.

عنایتی درباره دخالت در تصمیم‌های او گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی درست نیست، مشورت و نظر گرفتن را قبول دارم اما دخالت را نمی‌پذیرم.

وی درباره عمران‌زاده گفت: عمران‌زاده بازیکن بزرگی است و در شرایطی که به او نیاز داشته باشیم باید به تیم کمک کند و زمانی هم که نیاز نداریم باید نقش بازیگری‌اش را انجام دهد.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *