finallvarzesh2
اولین دوره مسابقات لیگ آزاد و نوجوانان شطرنج در مشهد
۱۳۹۶-۱۰-۰۷
پیروزی ارزشمند فرش آرا در ثانیه های پایانی
۱۳۹۶-۱۰-۰۷

فردا بازی حساسی پیش رو داریم

مربی تیم فوتبال مشکی پوشان گفت: بازی فردا حساسیت خاص خودش را دارد ما به سه امتیاز بازی نیاز داریم، روی تیم سپید رود کار کردیم و شناخت خوبی از این تیم پیدا کردیم

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیاوش اکبر پور در نشست خبری پیش از بازی با سپید رود اظهار کرد: بازی فردا حساسیت خاص خودش را دارد ما به سه امتیاز بازی نیاز داریم ما روی تیم سپید رود کار کردیم و شناخت خوبی از این تیم پیدا کردیم این بازی می‌تواند ما را از انتهای جدول جدا کند تمام تلاشمان را می کنیم کادر فنی ، بازیکنان و مدیریت تا پیروز این بازی باشیم.

وی در مورد نقل انتقالات این تیم گفت: حنیف عمران زاده، زامهران و علی فرامرزی بطور قطعی به تیم اضافه شده‌اند دو بازیکن عراقی نیز شنبه قراردادشان ثبت می‌شود که در پست دفاع راست و هافبک مهاجم بازی می کنند.همچنین یک بازیکن دیگر از عراق هم در حال مذاکره هستیم که عضو تیم ملی عراق است و ۱۱روزاخیر برای تیم ملی گل‌زنی کرده است. همچنین با قاسم دهنوی نیز صحبت‌های شده است نتیجه قطعی هفته آینده مشخص می‌شود.

مربی مشکی پوشان خاطرنشان کرد: روح الله سیف الهی فردا محروم است و حنیف عمران‌زاده نیز هنوز کارتش صادر نشده و عسگری به دلیل مصدومیت نداریم.

اکبرپور تصریح کرد: اتفاقات نقل و انتقالات از شرایط حرفه‌ای به دور بود مخصوصا بازیکنان سرباز که خیلی راحت از تیم هایشان جدا می‌شوند. نظر من این است اگر میخواهند سرباز شوند همان ابتدای فصل بروند و در نیم فصل دست کادر فنی را در پوست گردو نگذارند به هرحال تیم روی بازیکنان حساب می کند

وی افزود: تراکتور خیلی راحت بازیکن مارا گرفت همانطور که از دیگر تیم‌ها بازیکن جداکرد. سیف الهی قصد جداشدن دارد و با عنایتی صحبت کرده است.
روزی که من آمدم تیم پژمرده بود، اما الان از لحاظ مالی و روحی خیلی بهتر شده‌ایم مدیریت به ما کمک می‌کند.
اکبرپور در پایان راجع به عدم بازی در ورزشگاه امام رضا اظهار کرد: در این دوهفته پی بردم مسئولان استان هیچ گونه همکاری و حمایت را ندارند. سرمایه استان پدیده و مشکی پوشان است، مخصوصا مشکی پوشان که عقبه بهتری دارد اما مسئولان رها کردند و ما از رأس مدیریت تا تدارکات به هم کمک میکنیم. مبلغ انقدر بالا بود ترجیح دادیم پول به تیم تزریق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *