finallvarzesh2
پیروزی فرش آرا مقابل دانشگاه آزاد
۱۳۹۵-۰۷-۳۰
داربی دوستانه پدیده و سیاه جامگان برگزار می شود
۱۳۹۵-۰۷-۳۰

تبریک باشگاه پدیده خراسان به تیم داوری فوتبال ایران در المپیک

باشگاه ورزشی پدیده خراسان در پیامی حضور داوران ایرانی در المپیک ریو و قضاوت در فینال فوتبال این رویداد بزرگ ورزشی را به جامعه داوری فوتبال ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان در این پیام آمده است:قضاوت داوران ایرانی در فینال المپیک اتفاق خوشایندی برای جامعه ورزش بخصوص فوتبال ایران محسوب می‌شود.
آقایان علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری و رضا سخندان داورانی بودند که موفق شدند با قضاوت‌های بی‌نقص خود در مراحل مقدماتی، تا پای فینال المپیک خود را بالا ببرند و در نهایت به قضاوت فینال این رویداد بزرگ ورزشی در رشته فوتبال بین تیم های آلمان و برزیل بپردازند.
در ایامی که ورزشکاران ایرانی کاروان امام رضا(ع) حضور درالمپیک را تجربه می‌کردند حضور تیم داوری ایران در فینال فوتبال، ارزشی معادل طلا داشت و عملکرد خوب تیم داوری موجب افتخار کاروان ایران شد.
باشگاه پدیده خراسان برخود لازم می داند از زحمات این داوران عزیز که با تلاش های فراوان توانستند یکبار دیگر نام ایران اسلامی را در دنیا مطرح کنند تقدیر و تشکر نماید و به جامعه ورزشی کشور به ویژه جامعه داوری تبریک بگوید.

مدیریت سایت
مدیریت سایت
پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *