finallvarzesh2
برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری (سه شنبه های بدون خودرو) در مشهد مقدس
۱۳۹۶-۰۶-۰۷
تصمیمی برای تغییرات در خراسان رضوی نداریم
۱۳۹۶-۰۶-۰۷

سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی برگزار شد

سومین جلسه مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،
مجید پوررضایی ،معاون فرهنگی و امور جوانان استان در این جلسه،هیئت های ورزشی را حیاط خلوت تشکل های مردم نهاد برای اجرا و برگزاری فعالیت های مختلف فرهنگی،ورزشی،علمی و پژوهشی در چارچوب فعالیت های تخصصی و موضوع فعالیت شان عنوان و اظهار کرد:باید سمن ها با ارایه و انجام کارهای خلاقانه،ایده پردازی و نوآورانه ،تحول جدیدی را در به نمایش گذاشتن توانمندی و قابلیت های خودشان بوجود آورند .

وی افزود:البته لازمه این کار آن است که با تجربه گردانی و هم افزایی و شناخت ظرفیت های یکدیگر و در تعامل با تشکل های مردم نهاد سایر نهادها،ظرفیت های خود را پرورش داده و فعال سازند.

معاون فرهنگی و امور جوانان خراسان رضوی با بیان اینکه خانه جوانان می بایست کانون انرژی ،ابتکار ،امید و خلاقیت باشد تا اتفاقات خوبی در آن بیافتد ،از ضرورت همدلی ،تعامل و همکاری و حفظ حرمت ها گفت و بیان داشت:تلاش مان در اداره کل ورزش و جوانان استان این است تا بستر مناسبی را برای فعالیت و رشد سمن ها با رفع دغدغه هایشان فراهم سازیم.

پوررضایی،ضرورت انعکاس و بازتاب فعالیت های سمن ها و تبدیل کردن خانه جوانان به عنوان هسته مرکزی و مولد مشارکت های نهادمند اجتماعی و تقویت و توسعه ارتباطات را یکی دیگر از الزامات کاری برای رشد و تکاپوی فعالیت ها قلمداد و خاطرنشان کرد:در همین راستا نشریه جوان را با هدف مستندسازی و برندسازی سمن های جوانان استان در کشور راه اندازی خواهیم کرد.

در این جلسه،سایر اعضا به تبیین مسائل ،مشکلات و دیدگاه های کاری خود برای تعالی بخشی به فعالیت ها ،اقدامات و برنامه های جوانان پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *