finallvarzesh2
ایزدیار: از عملکردم در فینال راضی نیستم
۱۳۹۵-۰۷-۳۰
دیدارمسولین تربیت بدنی سپاه با مدیرکل
۱۳۹۵-۰۷-۳۰

همایش تجلیل از ورزشکاران خراسان رضوی برگزار می‌شود

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: همایش تجلیل از ورزشکاران بر‌تر سال ۹۴ که در سطوح مختلف آسیایی، بین المللی و ملی صاحب امتیاز شده‌اند با حضور مسئولان عالی وزارت در مشهد برگزار می‌شود

هوشنگ ولی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری همایش جوانان امت محمدی اظهار کرد: در کنار تمامی فعالیتهایی که برای ترویج ورزش در سطح استان انجام می‌دهیم باید الگوهای بر‌تر و ورزشکاران نمونه را به مردم معرفی کنیم.

وی برگزاری چنین همایش‌هایی را یک انگیزه مناسب برای گرایش جوانان به فعالیتهای ورزشی دانست و تصریح کرد: اگر بتوانیم مشارکت بزرگی را در حوزه‌های مختلف آماده کنیم قطعا می‌توانیم در آینده‌ای نه چندان آمار ورزشکاران را در استان افزایش دهیم.

ولی‌پور به سرکشی اداره کل ورزش و جوانان از هیات‌های مختلفی و ادارات شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: در طول این هفته نیز به مجموعه‌های مختلف خواهیم رفت و در جریان آخرین وضعیت هیات‌های ورزشی قرار خواهیم گرفت.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: مشهد با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بسیار عظیمی که در آن وجود دارد این آمادگی را دارد که میزبانی مسابقات بین المللی و ملی را قبول کند و ما برای تحقق این موضوع درحال رایزنی هستیم.

وی از برگزاری همایش تجلیل از ورزشکاران سال ۹۴ تا پایان سال خبر داد و گفت: همایش تجلیل از ورزشکاران بر‌تر سال ۹۴ که در سطوح مختلف آسیایی، بین المللی و ملی صاحب امتیاز شده‌اند با حضور مسئولان عالی وزارت در مشهد برگزار می‌شود

مدیریت سایت
مدیریت سایت
پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *