finallvarzesh2
برگزاری کلاس مربیگری بدنسازی و پرورش اندام درجه ۳ در کاشمر
۱۳۹۶-۰۵-۲۲
آینده روشنی با حضور سلطانی فر در ورزش می بینم
۱۳۹۶-۰۵-۲۲
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی:

رفتار و برنامه های سلطانی فر در دوره تصدی وزارت ورزش و جوانان بر اساس خرد و منطق بوده است

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار و برنامه های سلطانی فر در دوره تصدی وزارت ورزش و جوانان بر اساس خرد و منطق بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حمید گرمابی در خصوص فعالیت های وزارت ورزش و جوانان در طول یکسال گذشته اظهار کرد: می توان گفت اقای سلطانی فر گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان در طول زمان حضور در این وزارتخانه موفق بوده است.

وی افزود: روز گذشته در جلسه فراکسیون امید با ایشان برخی از برنامه و اهداف پیشنهادی ایشان مورد بررسی قرار گرفت و اعضا با اکثریت آنها موافق بودند ،امیدوارم ایشان بتوانند با کسب رای اعتماد از مجلس برنامه های خود را اجرایی کنند.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برنامه ها و مجموع تصمیمات و رفتارهای اقای سلطانی فر در وزارت بر اساس خرد و منطق بوده اما در دور جدید باید در دو بخش جوانان و ورزش همراه با ادارات کل استانی مصمم تر عمل کنند.

گرمابی در پایان تاکید کرد: امیدوارم وزارت ورزش و جوانان در اجرای برنامه ها موفق باشد و برای ایجاد فضای مناسب برای ورزشکاران و جوانان تلاش کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *