finallvarzesh2
مسابقات رنکینگ استانی اسنوکر «جام شهدای خبرنگار» در مشهد به پایان رسید
۱۳۹۶-۰۵-۲۱
قهرمانی قوچان در مسابقات چهارجانبه بسکتبال
۱۳۹۶-۰۵-۲۱
نماینده مردم سبزوار در مجلس:

عملکرد خوب دکتر سلطانی فر باعث تصویب احکام حمایتی برای ورزش در برنامه ششم توسعه شد/از رییس جمهور به دلیل معرفی دکتر سلطانی فر برای وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم

نماینده مردم سبزوار از معرفی دکتر سلطانی فر از سوی رییس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برای دولت دوازدهم تقدیر کرد و استمرار حضور او را باعث اعتلای ورزش و امور جوانان دانست.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حسین مقصودی عملکرد دکتر سلطانی فر در هشت ماه گذاشته به عنوان وزیر ورزش و جوانان را موفق دانست و اظهار داشت:متاسفانه ورزش و امور جوانان مورد بی توجهی قرار گرفته و مظلوم واقع شده بود اما اکنون نگاه مثبتی به این مقوله ها وجود دارد.

نماینده مجلس دهم گفت: نگاه تخصصی دکتر سلطانی فر برای انتصاب های مسئولیت های مختلف در این وزارتخانه قطعا قابل تقدیر است.

وی همچنین تعامل دکتر سلطانی فر با مجلس شورای اسلامی را بسیار خوب ارزیابی و تصریح کرد: رای بالایی که وزیر ورزش و جوانان آورد و سپس تعامل بسیار خوب برای بهبود اوضاع ورزش و حل مشکلات جوانان همچنین تحرک و نشاطی که در جامعه ورزش به وجود آوردند باعث شد نمایندگان هم در برنامه ششم توسعه کشور با نهایت همکاری قوانین خوب حمایتی را برای ورزش و امور جوانان تصویب کنند.

حسین مقصودی از دکتر روحانی رییس جمهور به دلیل معرفی مجدد دکتر سلطانی فر برای وزارت ورزش و جوانان تقدیر کرد و اظهار داشت: قطعا حضور دکتر سلطانی فر به سود ورزش کشور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *