سرخط خبر

» ورزش قهرمانی » ایزدیار: از عملکردم در فینال راضی نیستم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۶:۵۲

 کد خبر: 122

ایزدیار: از عملکردم در فینال راضی نیستم

تنها نماینده شنای ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: همه تلاش خود را انجام دادم و از عملکردم در مرحله فینال رقابت های شنای ۱۰۰ متر قورباغه راضی نیستم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از ایرنا، شاهین ایزدیار شناگر رشته ۱۰۰ متر قورباغه پس […]

تنها نماینده شنای ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: همه تلاش خود را انجام دادم و از عملکردم در مرحله فینال رقابت های شنای ۱۰۰ متر قورباغه راضی نیستم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و به نقل از ایرنا، شاهین ایزدیار شناگر رشته ۱۰۰ متر قورباغه پس از کسب مقام هشتم در فینال گفت: رکورد مقدماتی ام ۱.۹.۶۳ بود و متاسفانه نتوانستم آن را در فینال تکرار کنم. این برایم خیلی خوب نیست اما خوشحالم که توانستم رکوردم را بزنم و سه ثانیه آن را ارتقا دادم. با امکاناتی که در ایران برای شنا وجود دارد فکر می کنم رکورد خوبی به جا گذاشتم.

وی افزود: شناگر آفریقای جنوبی رکورد خوبی زد و توانست اول شود گرچه موفق نشد رکورد جهان را بزند. من استارت خوبی داشتم اما در ادامه عقب ماندم و دلیلش هم این بود که ما مسابقات مقدماتی و فینال را تجربه نکرده ایم. از طرفی من ظهر اصلا نتوانستم بخوابم و این روی عملکردم تاثیر منفی داشت.

ایزدیار اظهارداشت: ما به مسابقات کمی اعزام می شویم و از لندن تا این مسابقات من کلا در دو مسابقه شرکت کردم در حالی که همه کشورها در سال دو،سه مسابقه شرکت می کنند. این ضعف بزرگی برای شنا ی ما است.

وی در پایان گفت: فردا در ۵۰ متر کرال سینه مسابقه دارم و امیدوارم بتوانم به فینال برسم . رسیدن به فینال کار بزرگی است چون حساسیت ها بسیار بالا است و در صدم ثانیه همه چیز تغییر می کند.

ایزد یار عصر پنجشنبه به وقت محلی – بامداد جمعه به وقت تهران – در فینال ماده ۱۰۰ متر قورباغه با نمایندگان چین، اوکراین(دونماینده)، روسیه، هلند، استرالیا و کانادا رقابت کرد و در نهایت با ثبت زمان یک دقیقه و ۱۰ ثانیه و ۸۲ صدم ثانیه در جایگاه هشتم ایستاد.

نماینده آفریقای جنوبی با ثبت زمان یک دقیقه و ۴ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه به مقام نخست رسید و نماینده اوکراین با ثبت زمان یک دقیقه و ۵ ثانیه و یک دهم ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و نشان نقره را بدست آورد.

نماینده هلند نیز با ثبت زمان یک دقیقه و شش ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه سوم شد.

ایزدیار ۲۲ ساله در دور پیشین بازی های پارالمپیک در لندن موفق شده بود در جمع هشت نفر برتر دنیا در ماده ۱۰۰ متر قورباغه قرار گیرد.

پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به طور رسمی از امروز ( پنجشنبه ) ۱۸ شهریورماه برابر با هشتم سپتامبر و با حضور چهار هزار و ۳۵۰ نفر ورزشکار از ۱۷۸ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شد.ارسال دیدگاه