سرخط خبر

» ورزش قهرمانی » پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۶:۴۸

 کد خبر: 119

پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل ازبکستان

تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود مقابل ازبکستان به پیروزی رسید. به گزاش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود در مشهد، در برابر تیم ملی ازبکستان به برتری سه بر صفر دست یافت. فرهاد توکلی، محمد طاهری و کاپیتان کشاورز […]

تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود مقابل ازبکستان به پیروزی رسید.

به گزاش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود در مشهد، در برابر تیم ملی ازبکستان به برتری سه بر صفر دست یافت.

فرهاد توکلی، محمد طاهری و کاپیتان کشاورز گلزنان تیم ایران بودند که هر سه گل ایران را در نیمه دوم مصاف با حریف آسیایی به ثمر رساندند.
حسین طیبی، قدرت بهادری و مهدی جاوید، سه بازیکن مشهدی تیم ملی در این دیدار از سوی هواداران حاضر در سالن تشویق شدند.
حدودا هزار و پانصد هوادار تیم ملی فوتسال کشورمان این دیدار را از نزدیک تماشا کردند، ضمن اینکه حسن نوری، دبیرکل سابق هیات فوتبال استان، محسن قهرمانی، رییس سابق کمیته داوران هیات فوتبال استان و هوشنگ ولی‌پور، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان نیز از نزدیک این دیدار را تماشا کردند.

اسماعیل‌پور از تیم ملی ایران در نیمه نخست و دو بازیکن تیم ملی ازبکستان در نیمه دوم، از داور مسابقه کارت قرمز گرفتند.

سید محمد ناظم‌الشریعه در این دیدار از تمامی بازیکنان خود حتی ملی‌پوشان مصدوم نیز استفاده کرد و آن‌ها را در آخرین فرصت پیش از جام جهانی محک زد.ارسال دیدگاه