finallvarzesh2
چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی جام رمضان «یادواره شادروان سعید جمشیدیان» برگزار می شود
۱۳۹۶-۰۳-۲۳
اولین دوره مسابقات تکواندو درون اردویی پومسه پسران برگزار شد
۱۳۹۶-۰۳-۲۳

حضور خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال قطعی شد

رئیس هیأت والیبال خراسان رضوی گفت: با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده این استان بطور قطع نماینده ای در لیگ برتر والیبال ایران خواهد داشت. رقابت های لیگ برتر مرداد آتی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی«ایرنا»محمدرضا حسین زاده اظهار کرد:سال گذشته بخاطر مشکلات مالی خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال نماینده نداشت ولی با پیگیری های انجام شده طی سال اخیر این نقصان برطرف شد.

وی به ظرفیت های خراسان رضوی در ورزش والیبال اشاره و بیان کرد: طی روزهای آتی مسئولان و حامی مالی تیم والیبال خراسان رضوی معرفی شده و این تیم لیگ برتری فعالیت خود را شروع خواهد کرد.

رئیس هیأت والیبال خراسان رضوی ادامه داد: حضور نماینده ای از این استان در لیگ برتر والیبال زمینه کشف و رشد استعدادهای مختلف را فراهم می کند و قطعا شرایط بهتری را برای والیبال خراسان رضوی رقم خواهد زد.

وی گفت: هم اکنون ۱۲ والیبالیست از خراسان رضوی در تیم های مختلف لیگ برتر توپ می زنند و همچنین این استان دارای نمایندگان زیادی در تیم ملی نوجوانان، امید و دانشجویان است. مردم خراسان نیز علاقه زیادی به مسابقات والیبال دارند.

حسین زاده بر ضرورت فعالیت کانون مدارس والیبال در خراسان رضوی نیز تاکید و بیان کرد: باید شرایط برای حمایت از مدارس والیبال فراهم شود تا علاقه مندان بیشتری به این رشته ورزشی جذب شده و جوانان با استعداد شناسایی شوند.

هم اکنون سه هزار نفر در خراسان رضوی به صورت سازمان یافته در رشته والیبال فعالیت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *