finallvarzesh2
برگزاری مسابقات اسکواش جام رمضان در مشهد مقدس
۱۳۹۶-۰۳-۲۲
بازدید کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی
۱۳۹۶-۰۳-۲۲

کسب مقام سوم کشتی با چوخه کشور توسط تیم خراسان رضوی

رئیس هیأت کشتی خراسان‌رضوی گفت: تیم خراسان‌رضوی به مقام سوم کشتی با چوخه کشور رسید‌.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،محمود یعقوبی با بیان این که کشتی با چوخه اخیرا زیر نظر مجموعه هیأت‌های کشتی قرار گرفته است، اظهار‌ کرد: رقابت‌های استانی کشتی چوخه روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد جاری با حضور ۵۰ ورزشکار در ۶ وزن در خانه کشتی استاد توکل برگزار شد و نفرات برتر اوزان مختلف برای حضور در رقابت‌های کشوری انتخاب شدند.

وی افزود: نفرات برتر این مسابقات برای حضور در رقابت‌های کشتی چوخه قهرمانی کشور که از  ۱۸ تا ۲۰ خرداد ماه جاری در بجنورد برگزار شد، در قالب دو تیم خراسان‌ رضوی الف و ب در این مسابقات شرکت کردند.

رئیس هیأت کشتی خراسان‌ رضوی عنوان کرد: نفرات اعزامی از استان در وزن ۶۰ کیلوگرم احسان هنردوست و هادی رمضانی، در ۷۰ کیلوگرم مهدی کیوان‌پناه، حسن موسی زاده و قرایی، در وزن ۸۰ کیلوگرم محسن هنردوست، حسین شفیعی و بهزاد اعتمادی، در ۹۰ کیلوگرم سعید نوائی قهرمان، مصطفی اسکندری و شاکری، در ۱۰۰ کیلوگرم روح‌الله خلیلی و مهران مختاری و حبشی و در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم عباس نیک سرشت و حسن ثانی بودند.

یعقوبی تصریح کرد: تیم خراسان رضوی “الف” در این مسابقات رتبه سوم و تیم “ب” استان رتبه هفتم را کسب کردند و تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها خراسان جنوبی و خراسان شمالی “الف” بودند.

گفتنی است در مسابقات کشوری کشتی با چوخه در بجنورد بیش از ۱۰۰ چوخه‌کار در قالب ۱۵ تیم از ۱۱ استان کشور حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *