finallvarzesh2
مسابقات والیبال در شهرستان سرخس برگزار شد
۱۳۹۵-۰۸-۰۱
مسابقات کشتی قهرمانی شهرستان درگز برگزار شد
۱۳۹۵-۰۸-۰۱
رییس هیأت کشتی خراسان رضوی خبر داد

خراسان رضوی قهرمان کشتی آزاد جوانان کشور شد

رییس هیأت کشتی خراسان رضوی از قهرمانی تیم استان در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور با حضور ۱۰ تیم و در دو گروه پنج تیمی در شهرستان “سردرود” استان آذربایجان شرقی برگزار شد که در پایان تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید و تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

محمود یعقوبی،رییس هیأت کشتی خراسان رضوی درباره نتایج بدست آمده تیم استان اظهار کرد:کشتی گیران خراسانی ابتدا تیم های خراسان شمالی، خوزستان و فارس را هر کدام جداگانه با نتیجه ۸ بر صفر شکست دادند،همچنین تیم خراسان رضوی در مرحله بعدی تیم زنجان را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست داد و به فینال راه یافت.

وی افزود: تیم خراسان رضوی به عنوان برنده گروه (ب)به مصاف برنده گروه (الف)یعنی تیم آذربایجان شرقی رفت و در رقابتی حساس و نفس گیر میزبان مسابقات را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست داد و قهرمان کشور شد.

رییس هیأت کشتی خراسان رضوی در پایان به رده بندی تیمی اشاره کرد و یادآور شد:تیم خراسان رضوی قهرمان شد و تیم های آذربایجان شرقی،گلستان،خوزستان،اردبیل،فارس، اصفهان، زنجان ، بوشهر و خراسان شمالی به ترتیب در جایگاه های دوم تا دهم کشور قرار گرفتند.

Print Friendly, PDF & Email
مدیریت سایت
مدیریت سایت
پایگاه خبری ورزش و جوانان خراسان رضوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *