سرخط خبر

» آخرین خبر » سومی دختر کماندار مشهدی در مسابقات قهرمانی کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۱

 کد خبر: 41308

سومی دختر کماندار مشهدی در مسابقات قهرمانی کشور

نخستین دوره مسابقات تیراندازی با کمان کارگری، گرامیداشت دهه فجر، در دو ماده ریکرو و کامپوند و در بخش های بانوان و مردان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی، نخستین دوره مسابقات تیراندازی با کمان کارگری، گرامیداشت دهه فجر، در دو ماده ریکرو و کامپوند و در بخش های بانوان و مردان برگزار شد.

این دوره از مسابقات با شرکت بیش از 300 کماندار و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با مشارکت فدراسیون تیراندازی با کمان، فدراسیون ورزش کارگری در سایت تیم های ملی فدراسیون تیراندازی با کمان و آکادمی راد برگزار شد در پایان و در بخش مردان رشته ریکرو، رضا شبانی از یزد، میلاد وزیری از آذربایجان شرقی و امین پیرعلی از اصفهان در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند. در رده بانوان رشته ریکرو نیز آیتک جلوسیان از آذربایجان شرقی، سمانه رمضان‌پور از یزد و سمیرا ساداتی از تهران در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

همچنین در بخش مردان رشته کامپوند، رسول امین زاده از تهران، مهدی محمدی از کرمانشاه و کیارش فرزان از البرز در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

در رده بانوان رشته کامپوند نیز فاطمه روددهقان از تهران، الهام قدیم پور از تهران و شیرین ریحانی از خراسان رضوی در جایگاه‌های اول تا سوم ایستادند.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه