سرخط خبر

» آخرین خبر » 308 باشگاه بدنسازی از امروز بازگشایی شدند/با باشگاه‌های متخلف برخورد می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۴

 کد خبر: 38216

308 باشگاه بدنسازی از امروز بازگشایی شدند/با باشگاه‌های متخلف برخورد می‌شود

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: تاکنون 308 باشگاه بدنسازی در سطح مشهد مدارک خود را به اداره ورزش وجوانان این شهر تحویل دادند و فعالیت خود را از امروز آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سروش پورآزاد درخصوص بازگشایی باشگاه‌های بدنسازی اظهار کرد: بعد از اینکه در جلسه ستاد کرونای استانداری خراسان رضوی باشگاه‌های بدنسازی نیز اجازه آغاز فعالیت کسب کردند مقرر شد پس از ثبت نام در سامانه سلامت، پرکردن تعهدنامه هیأت پزشکی ورزشی و تحویل مدارک به اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها از امروز باشگاه‌ها در سطح خراسان رضوی بازگشایی شود.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی ادامه داد: تاکنون 308 باشگاه بدنسازی در سطح مشهد مدارک خود را به اداره ورزش وجوانان این شهر تحویل دادند و فعالیت خود را از امروز آغاز کردند.

وی با بیان اینکه هزار و ۴۰۰ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در این خراسان رضوی فعالیت دارند و نیمی از آنها در شهر مشهد است،  افزود: اگر در باشگاه‌های ورزشی پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود، باشگاه‌ها جزو اماکن پرخطر به شمار می‌روند به همین خاطر از باشگاه‌داران خواستاریم ابتدا شرایط بازگشایی را طی کنند و پس از آن برای حفظ سلامتی خود و دیگر شهروندان به نکات بهداشتی توجه کنند.

پورآزاد با اشاره به بازرسی‌های مستمر اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و دانشگاه‌ علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: درصورت مشاهده هرگونه تخلفی با خاطیان به شدت برخورد خواهد چرا که اولویت اداره کل ورزش  و جوانان خراسان رضوی و هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان حفظ سلامت ورزشکاران و مراجعه کنندگان به باشگاه‌ها است.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه