سرخط خبر

» آخرین خبر » فجر چهلم را با افتتاح 10 استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷

 کد خبر: 29208

فجر چهلم را با افتتاح 10 استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت

وزیر ورزش و‌جوانان با آرزوی موفقیت برای تیم‌ملی فوتبال در جام‌ملتهای آسیا گفت تا پایان امسال ،فجر چهلم را با افتتاح ده استادیوم ورزشی جشن‌خواهیم‌گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، دکتر سلطانی‌فر در مراسم افتتاح استادیوم ۵هزار نفری آزادی تربت حیدریه گفت: خدا را شاکرم که این توفیق را کسب کردم بعد از زیارت ملکوتی امام رضا در جمع مردم تربت حیدریه حاضر شوم واین روز باشکوه را همراه با این مردم عزیز جشن بگیریم.

او در ادامه توضیحاتی را در خصوص سفر صبح امروزش به شهرستان زاوه و بازدید از اماکن ورزشی ودیدار با مردم این شهرستان ارایه کرد و افزود : در جریان این بازدیدها شرایط اماکن ورزشی نیمه کاره را مورد بررسی قرار دادیم و تلاش خواهیم کرد با تکمیل پروژه های ورزشی این شهرستان از طرف دولت،این اماکن را به عنوان هدیه به مردم تقدیم‌کنیم.

وزیرورزش همچنین به دسیسه های دشمنان انقلاب اشاره کرد‌و توضیح داد: بدخواهان نظام در تلاش بودند تا نگذارند جمهوری اسلامی فجر چهلم را ببینید اما دولت مردان با انرژی که از حمایتهای مردم گرفتند نگذاشتند دشمنان به اهدافشان دست پیداکنند.

دکتر سلطانی فر اضافه کرد: در این ایام علی رغم محدودیت های مالی که داشتیم موفق شدیم پروژه های بیشتری را افتتاح کنیم و در اختیار مردم قرار دهیم.
وی با بیان اینکه در وزارت ورزش و‌جوانان،فجر چهلم را از هفته دولت اغاز کردیم ،توضیح داد:
از روزهای نخست هفته دولت تاکنون هر دوهفته یک پروژه بزرگ را افتتاح کردیم که با این اقدام در تلاش هستیم تا علاوه برایجاد شور و نشاط اجتماعی بین مردم ،پایه‌های نظام اسلامی را تحکیم کنیم.

او در بین مردم ومسوولان تربت حیدریه افتتاح استادیوم ۵هزار نفره این شهرستان را مورد توجه قرار داد و افزود : این استادیوم ششمین استادیومی است که افتتاح کرده و در اختیار جوانان قرار می دهیم .

دکتر سلطانی فر تا کید کرد که تا کنون در اقصی نقاط کشور شش استادیوم ورزشی به بهره برداری رسیده و در نظر داریم تا پایان سال چهار استادیوم دیگر را نیز افتتاح کنیم.

وی گفت:در کنار این پروژه ها، پروژه‌های دیگری همچون استخر، سالن‌های ورزشی و مجموعه های ورزشی به بهره برداری خواهد رسید که امیدواریم با افتتا ح اماکن ورزشی بیشتر ، فجر چهلم پر باری را در تاریخ به یادگار بگذاریم.

وزیر ورزش و‌جوانان با قابل توجه خواندن تعداد پروژه‌های افتتاح شده در همه بخش ها اظهار داشت:با تاکید ریاست جمهوری و با وجود محدودیت درآمدی امسال را به سال کار و تلاش تبدیل کردیم .

وی همچنین با اشاره به سخنان رهبری در دیدار با دلتمردان گفت : ایشان به اعضای دولت فرمودند مسئولین و دولت مردان باید تلاش ویژه‌ای را در این سال که با مشکلات بیشتری دست و پنجه نرم می کنیم انجام دهند، حتی اگر تلاشها به ثمر نرسد همین که مردم می‌بینند مسئولین شان تلاش می‌کنند و در بین آنها هستند خوشحال میشوند و زحماتشان را مورد تقدیر قرار می دهند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین به مثالی که رهبر انقلاب در این نشست بیان داشتند اشاره کرد و گفت: در بازی فوتبال ایران مقابل اسپانیا باوجود باخت آن ها، چون باتمام توان جنگیدند برای باختشا ن هم پیام فرستادیم واز آنها تشکر کردیم.

او این اقدام مقام معظم رهبری را یک اتفاق تاریخی توصیف کرد که ایشان برای یک باخت پیام فرستادند.

دکتر سلطانی فر تصریح کرد: کشور در یک شرایط ویژه ای قرار دارد و برای موفقیت همکاری ، حمایت و تلاش بیشتری را می طلبد امیدوارم با اتحاد بتوانیم از این گردنه دشوار عبور کنیم .

او همچنین به موفقیتهای ایران در رویدادهای مختلف ورزشی از حمله صعود ورزشکاران جانباز ومعلول از رتبه چهارمی به سومی در جاکارتا و کسب رتبه هفتمی در المپیاد جوانان اشاره کرد و توضبح داد برای نخستین بار دو‌تیم استقلال و‌پرسپولیس به طور همرمان در لیگ قهرمانان باشگاه های اسیا حضور یافتند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد:هم اکنون ملی پوشان کشورمان در جام قهرمانی اسیا حضور دارند و امیدواریم با تلاش و کوشش برای کشور افتخارافرین باشند.

وی به نقش ورزش در ایجاد نشاط و شادی و همچنین افزایش اتحادو غرور ملی اشاره کرد و افزود: هیچ عرصه ای مثل ورزش نمیتواند با یک پروزی،یک رکورد شکنی و یک مدال باعث شادی هفتاد میلیون نفر شود وما باید از این فرصت به بهترین شکل بهره بگیریم .

دکتر سلطانی در پایان سخنانش از تمام کسانی که برای توسعه و ساخت پروژه های ورزشی تلاش می کنند تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه