سرخط خبر

» آخرین خبر » ۲ زمین در۲ مجموعه ورزشی به هیئت گلف واگذار شده است/ آموزش گلف در دانشگاه فردوسی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۵

 کد خبر: 21809

۲ زمین در۲ مجموعه ورزشی به هیئت گلف واگذار شده است/ آموزش گلف در دانشگاه فردوسی

رئیس هیئت گلف خراسان رضوی از آموزش گلف در دانشگاه فردوسی خبرداد و گفت: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دو زمین در مجموعه‌های تختی و ثامن در اختیار هیئت قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فریدون شریف جواهری درخصوص فعال کردن گلف در خراسان رضوی اظهار کرد: با حمایت مدیر کل ورزش وجوانان و توجه ویژه‌ای که به این رشته دارند در ابتدای حضورمان به‌عنوان رئیس هیئت دو زمین در مجموعه ورزشی تختی و ثامن در اختیار هیئت قرار دادند.

وی افزود: در تلاشیم تا با جذب اسپانسر از ظرفیت این دو زمین بیشترین استفاده و بهره‌برداری را داشته باشیم، رشته گلف در بین مردم زیاد شناخته شده نیست، به همین خاطر ما با برگزاری هرهفته مسابقات مینی گلف و گلف در پارک ملت سعی در جذب علاقمندان به این رشته داریم که تا حدود زیادی نیز موفق بودیم و استقبال خوبی از این مسابقات می‌شود و هر هفته میزبان بیش از ۶۰ شرکت کننده هستیم.

رئیس هیئت گلف استان تصریح کرد: با توجه به نام‌گذاری امسال به‌عنوان حمایت از کالای ایرانی هیئت گلف استان اقدام به ساخت لوازم ورزشی مورد نیاز این رشته در ایران کرده است و لوازمی که در هیئت گلف استفاده می‌شود ساخت ایران است.

شریف جواهری از تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه فردوسی مشهد خبرداد و عنوان کرد: مدیر کل ورزش و جوانان استان جلسه‌ای با روسای هیئت‌ها و مسئولین تربیت بدنی دانشگاه فردوسی ترتیب دادند، در آن جلسه اتفاقات خوبی رخ داد و قرار جلسه‌ای با رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی گذاشتیم.

وی ادامه داد: در جلسه ای که با سهرابی داشتیم قرار بر این شد زمینی در دانشگاه فردوسی به رشته گلف اختصاص یابد و لوازم مورد نیاز این رشته تهیه شود و امیدواریم از ابتدای ترم تحصیلی جدید گلف در این دانشگاه آموزش داده شود.

رئیس هیئت گلف خراسان رضوی بیان کرد: استان ظرفیت‌های بالایی دارد هفته گذشته با دبیر هیئت به درگز سفر کردیم و از اوضاع این رشته در شهرستان بازدید به‌عمل آوردیم، درگز، نیشابور، طرقبه و شاندیز از مراکز فعال در استان هستند، در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه در تمامی شهرستان‌های استان خواهیم بود.

شریف جواهری تاکید کرد: با جذب نیروهای متخصص و جوان در هیئت با آموزش و پرورش ارتباط خوبی برقرار کردیم و در این سه ماه فعالیت هیئت در سه مدرسه گلف آموزش داده شده است، تاکنون تقویم ورزشی به ما ارائه نشده است اما اگر فدراسیون مسابقاتی را ترتیب دهد به طور حتم از استان تیم اعزامی خواهیم داشت.ارسال دیدگاه