سرخط خبر

» آخرین خبر » ۱۵ خانه ورزش روستایی در خراسان رضوی تجهیز شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۹:۰۵

 کد خبر: 19978

۱۵ خانه ورزش روستایی در خراسان رضوی تجهیز شد

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی گفت: ۱۵ خانه ورزش روستایی در دهه مبارک فجر تجهیز شده است و ۲۰ خانه ورزش روستایی دیگر هم تا پایان سال با کمک مدیرکل ورزش و جوانان تجهیز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا خوش باطن اظهار کرد: […]

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی گفت: ۱۵ خانه ورزش روستایی در دهه مبارک فجر تجهیز شده است و ۲۰ خانه ورزش روستایی دیگر هم تا پایان سال با کمک مدیرکل ورزش و جوانان تجهیز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا خوش باطن اظهار کرد: در راستای سیاست‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی به منظور محرومیت زدایی و تاکید صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به منظور توجه به مناطق مرحوم و کم برخوردار در ۳ ماه اخیر سال ۹۶، ۱۵ خانه ورزش روستایی تجهیز شده و با مساعدت مدیرکل ۲۰ خانه ورزش روستایی دیگر هم تا پایان سال مجهز خواهند شد.

وی افزود: سال ۹۶ در مرحله اول تجهیز خانه‌های ورزشی استان ۱۵ روستا در ۷شهرستان، قوچان، تربت جام، تربت حیدریه، رشتخوار، فیض آباد، بجستان و مشهد تجهیز شدند.

خوش باطن خاطرنشان کرد: در مرحله دوم ۲۰ شهرستان دیگر تا پایان امسال مجهز و در فروردین ماه نیز ۲۰خانه ورزش روستایی تجهیز خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی تصریح کرد: اولویت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و ما در هیئت ورزش روستایی گسترش ورزش در مناطق محروم و کم برخوردار است، با توجه به پتانسیل که در روستاها وجود دارد می‌توان علاوه بر توسعه امکانات ورزشی و گسترش شور و نشاط در روستاها به جذب نخبگان و ورزشکاران مستعد کمک کرد.ارسال دیدگاه