سرخط خبر

» هیات های ورزشی » برگزاری لیگ پینت بال در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۷:۴۷

 کد خبر: 10539

برگزاری لیگ پینت بال در مشهد

لیگ پینت بال و لیزرتگ مردان خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،طبق گزارش هیأت انجمن های ورزشی استان این لیگ شامل سه دسته در ورزش پینت بال از جمله بازیکنان حرفه ای ‘تیم ۲ نفره’، بازیکنان حرفه ای ‘تک نفره’ و بازیکنان آماتور […]

لیگ پینت بال و لیزرتگ مردان خراسان رضوی در مشهد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،طبق گزارش هیأت انجمن های ورزشی استان این لیگ شامل سه دسته در ورزش پینت بال از جمله بازیکنان حرفه ای ‘تیم ۲ نفره’، بازیکنان حرفه ای ‘تک نفره’ و بازیکنان آماتور ‘تیم ۲ نفره’ می باشد.

در ورزش لیزرتگ نیز تیم ها می توانند در قالب تیم های چهار نفره خود را معرفی کنند.

براساس این گزارش علاقه مندان به ورزش های پینت بال و لیزرتگ می توانند برای ثبت نام و اطلاع از شرایط با تلگرام ۰۹۳۶۸۸۹۰۰۹۱ ارتباط برقرار نمایند.

لیزرتگ را می‌توان به عنوان ورزشی تیمی یا انفرادی یا فعالیت تفریحی تعریف نمود که در آن هر بازیکن تلاش می‌ کند برای کسب امتیاز با اسلحه لیزری به اهداف مختلف شلیک کند.

جلیقه ‌ای که توسط هر بازیکن پوشیده می ‌شود مجهز به سنسورهای حساس به مادون قرمز است و گاهی نیز سنسورهایی در محل‌ های مختلف زمین بازی برای فعال یا خنثی نمودن اهدافی از قبیل بمب یا مین تعبیه می ‌شود.ارسال دیدگاه