سرخط خبر

» آخرین خبر » 1 روز تا انتخابات مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۵

 کد خبر: 35845

1 روز تا انتخابات مجمع سمن های جوانان خراسان رضوی

سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مجمع انتخاباتی سازمان های مردم نهاد استان روز یکشنبه 26 آبان ماه در محل تالار اجتماعات این اداره کل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، صفایی مقدم در این خصوص اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان، 102 نفر رای دهنده داریم که از این بین 33 نفر کاندیدا هستند.

وی افزود: این انتخابات قطعا در حوزه جوانان اثر بخش خواهد بود و با انتخاب افراد دغدغه مند می‌توان باعث رشد در این حوزه شویم.

سجاد کاهویی، نماینده سمن سلامت گستران جوان ابیورد در رابطه با مجمع انتخاباتی سمن ها گفت: برگزاری این انتخابات می‌تواند اثرات خوبی در حوزه جوانان استان داشته باشد.

وی افزود: در صورتی که افراد منتخب در این انتخابات، پیگیر کارها و فعالیت های سمن ها باشند و بتوانند به حرف های خود جامه عمل بپوشانند، شاهد وضعیت بهتری در این حوزه خواهیم بود.

حجت حیدری، کاندیدا سمن هنر واندیشه آفتاب نیز در این خصوص بیان کرد: اساسی ترین راهبردی که باید در تشکیل مجمع سمن های استان شکل گیرد، این است که افراد دغدغه مند این حوزه پای کار آیند.

فاطمه قندهاری، کاندیدای سمن پویندگان مسیر مهر نیز گفت: این مجمع انتخاباتی در صورتی که به درستی برگزار شود، اثرات مثبت خود را در حوزه جوانان خواهد گذاشت.

وی اضافه کرد: فرد منتخب باید ویژگی هایی همچون دغدغه مندی برای جوانان و مهارت های ارتباطی را دارا باشد.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه