سرخط خبر

» آخرین خبر » ۱۳ نشان مسابقات پاراآسیایی بر سینه روشندلان خراسان رضوی

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳

 کد خبر: 44222

۱۳ نشان مسابقات پاراآسیایی بر سینه روشندلان خراسان رضوی

دبیر هیات ورزش نابینایان و کم‌بینایان خراسان رضوی گفت: با پایان یافتن پنج رشته مسابقات پاراآسیایی جوانان و نوجوانان در بحرین، ورزشکاران روشندل و کم‌بینای استان موفق به کسب ۲ نشان طلا، سه نقره و هشت برنز شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، وحید نیک فرجام در این خصوص اظهار کرد: امیرمحمد فرخنده‌زاد در رشته شنا موفق به کسب یک نشان نقره و سه برنز و محمدرضا ریحانی نیز یک نشان طلا، یک نقره و ۳ برنز کسب کرد.

وی گفت: زهراسادات پوراسماعیل نیز یک نشان نقره و ۲ نشان برنز در رشته دو و میدانی به دست آورد.

دبیر هیات ورزش نابینایان و کم بینایان خراسان رضوی ادامه داد: از ۶ بازیکن تیم گلبال جمهوری اسلامی ایران ۲ بازیکن ثابت و کلیدی یعنی امیرحسین ریحانی و علیرضا باقری از این استان با نقش آفرینی موثر توانستند با دیگر هم تیمی های خود نشان ارزشمند طلا را در این رشته تخصصی کسب کنند.

چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی جوانان در بحرین از یازدهم تا پانزدهم ماه جاری با حضور نزدیک به ۸۰۰ ورزشکار در ۹ رشته ورزشی برگزار شد.

کاروان ایران با ۱۱۱ ورزشکار در رشته‌های پاراتنیس روی میز، پارابدمینتون، پاراتکواندو، گلبال، پارادو و میدانی، پاراشنا، پاراوزنه‌برداری، بوچیا و بسکتبال باویلچر به این دوره از بازی ها اعزام شده است.

این کاروان با نام «مدافعان سلامت» و با سرپرستی «محمد تابع» دبیر اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک راهی منامه شده است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه