سرخط خبر

» آخرین خبر » یادداشت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۷:۵۱

 کد خبر: 14519

یادداشت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس در یادداشتی یاد و خاطره رزمندگان و تلاشگران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم سالهاست که در آستانه فصل […]

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به مناسبت هفته دفاع مقدس در یادداشتی یاد و خاطره رزمندگان و تلاشگران هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سالهاست که در آستانه فصل پاییز دل‌های ما یاد زنان و مردانی می‌افتد که با ایثار و رشادت خود حماسه‌ها آفریدند و امروز بیش از ۳ دهه از آن روز‌ها می‌گذرد اما هنوز ما به یاد آن‌ها هستیم و خاطرات آن زمان را نقل می‌کنیم.
دفاع مقدس یادآور روز‌هایی است که عزم اراده‌های پولادین هر غیر ممکنی را ممکن می‌کرد و در راه دفاع از وطن و انقلاب رشادت‌های بسیاری توسط همه هموطنانمان به ثبت رسید هفته دفاع مقدس فرصتی گرانقـدر اسـت برای پاسداشت افرادی که به دور از جنجال‌های سیاسی و جناحی، تنها در پرتو ایثار، دلاوری و فداکاری جلوه‌های بسیار ارزشمندی را به جا گذاشتند.
امروز اگر نظام اسلامی ما با قدرت راه خود را ادامه داده به پشتوانه شهدا و ایثار تمامی رزمندگان و جانبازان است که جمهوری اسلامی ایران را به نماد امنیّت و آرامش تبدیل کرده است.
کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضویارسال دیدگاه