سرخط خبر

» آخرین خبر » گردهمایی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۹

 کد خبر: 17143

گردهمایی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها برگزار شد

گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ظهر امروز گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد. […]

گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ظهر امروز گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سروش پورآزاد مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به فعالیت ادارات ورزش و جوانان در ۲۸ شهرستان خراسان رضوی هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان‌ها و همچنین تقویت بخش اطلاع رسانی در حوزه ورزش و جوانان شهرستان‌ها نیاز است تا گردهمایی‌ها به صورت ویژه و منظم برگزار شود.

وی افزود: فعالیت‌های ورزش و جوانان به خصوص در جوانان باید با اطلاع رسانی بهتری به جامعه انتقال پیدا کند، برخی ضعف‌ها در این زمینه وجود دارد که با پشتیبانی و حمایت اداره کل ورزش و جوانان در حال برطرف شدن است در برخی حوزه‌ها وزارت از ما در خواست‌هایی دارد که در همین راستا نیاز است که هر شهرستان در بخش روابط عمومی فعالیت‌های بیشتری انجام دهد.

در این جلسه توحید آرش نیا  سردبیر روزنامه شهرآرا به عنوان مدرس کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی را برگزار کرد.

در پایان کارگاه آموزشی با حضور کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مجید پوررضایی معاون فرهنکی و امور جوانان از سیروس اجنوردی، ملیحه علیپور و زهرا جهانشیری مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های سبزوار، تربت حیدریه و زاوه به عنوان روابط عمومی‌های برتر انتخاب شدند.ارسال دیدگاه