سرخط خبر

» آخرین خبر » گام بلند خراسان رضوی در پروژه های عمرانی/ مشهد آماده میزبانی های بین المللی می‌شود

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۰:۳۹

 کد خبر: 32347

گام بلند خراسان رضوی در پروژه های عمرانی/ مشهد آماده میزبانی های بین المللی می‌شود

مدیر‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با اشاره به تخصیص اعتبار صد و پنجاه میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های ورزشی در استان گفت: انشاالله با تکمیل پروژه های ورزشی بتوانیم از رویداد‌های بین المللی و کشوری بهتر میزبانی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی بعد بازدید از مجموعه ورزشی ثامن الائمه گفت:دولت تدبیر و امید در خراسان رضوی در بحث زیر ساخت های ورزشی چیزی در حدود پیش از ۱۵۰میلیارد تومان در سال ۹۸ سرمایه‌گذاری کرده و پروژه های ورزشی در حال تکمیل است. 

وی افزود:از این مبلغ حدود ۵۰ میلیارد تومان برای مجموعه ورزشی ثامن هزینه شده، سالن ۶هزار نفری پس از سال‌ها با اعتبار بالغ بر ۳۴میلیارد تومان در حال تکمیل شدن است ،همچنین استادیوم فوتبال ورزشگاه ثامن تقریبا به صورت کامل بازسازی می شود چمن ، لوله کشی گاز و پیست تارتان و بازسازی سکوی تماشاگران که آنجا هم حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه صرف شده از جمله تغییرات است.
فتاحی ادامه داد :برای پیست استاندارد و بین المللی اتومبیلرانی مجموعه ثامن حدود ۶میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده است.
مدیر‌کل ورزش و جوانان استان گفت :در سطح استان پروژه های زیادی داریم،مانند استادیوم نیشابور که انشاالله ظرف چند ماه آینده به شکل زیبا و با شکوه افتتاح خواهد شد، استادیوم سبزوار و تربت جام نیز از دیگر مجموعه های ما هستند و ۷ خانه جوانان در سطح استان امسال به بهره برداری خواهند رسید.
وی افزود :تا پایان سال قرار است ۵۰ زمین چمن مصنوعی فوتبال در سطح استان به ویژه مناطق محروم و حاشیه نشین افتتاح شود،تمامی این پروژه‌ها تلاش وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در استان خراسان رضوی بوده برای خدمت رسانی بهتر به ورزش دوستان و ورزشکاران استان برای رفع کمبود سرانه فضای ورزشی استان است و انشاالله با تکمیل پروژه های ورزشی خراسان رضوی در زمینه میزبانی رویداد های بین المللی و کشوری موفق باشد و در کنار این موضوع ورزشکاران استان نیز با استفاده از این اماکن ورزشی پیش از قبل موفق باشند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه