سرخط خبر

» آخرین خبر » کویر خواف خراسان نماینده جدید استان در لیگ دسته سه فوتبال کشور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۵۲

 کد خبر: 40472

کویر خواف خراسان نماینده جدید استان در لیگ دسته سه فوتبال کشور

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مستمر رییس هیات فوتبال استان، یک تیم لیگ دسته سه کشوری در شهرستان خواف خریداری شده است.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محسن حیدری در این خصوص اظهار کرد: در راستای برنامه‌های توسعه‌ای هیات فوتبال خراسان رضوی و برنامه‌هایی که اصولی، رییس هیات در زمان انتخابات به مجمع فوتبال استان ارائه دادند، نگاه فوتبال استان فقط معطوف به مشهد نخواهد بود و تمام شهرستان‌ها باید دیده شوند.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی تصریح کرد: موفقیت و فعال بودن تیم‌های کشوری یکی از نگاه‌های ویژه‌ هیات فوتبال استان به برنامه‌های توسعه‌ای و استراتژی شهرستان‌ها می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: در رشته فوتسال چند تیم در لیگ‌های کشوری داریم اما این نقص در فوتبال وجود داشت که خدا رو شکر با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مستمر رییس هیات فوتبال استان، یک تیم لیگ دسته سه کشوری در شهرستان خواف خریداری شده است.

حیدری ادامه داد: مراحل نهایی مجوز‌ها اخذ شده و به امید خدا حضور این تیم در شهرستان خواف که جزو شهرستان‌های فعال ما می‌باشد و دارای مجموعه ورزشی باکیفیتی است، بتواند به توسعه فوتبال در استان و همچنین شهرستان‌های اطراف خواف کمک کند.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی افزود: مراحل تشکیل تیم آغاز شده و به زودی با اعلام فراخوان، تستی برای افراد بومی منطقه گذاشته خواهد شد و تاکید هیات فوتبال بر این است که برای تشکیل هر چه بهتر این تیم از نیروهای بومی منطقه استفاده شود و در این مسیر نقش هیات فوتبال شهرستان جدی خواهد بود و خوشبختانه مجموعه هیات شهرستان هم عملکرد مناسبی در این زمینه داشته است.

 

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه