سرخط خبر

» آخرین خبر » کنژویچ: آویژه مشهد آماده آغاز لیگ برتر بسکتبال است

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۷

 کد خبر: 43709

کنژویچ: آویژه مشهد آماده آغاز لیگ برتر بسکتبال است

سرمربی صربستانی آویژه صنعت پارسا گفت: باید هر روز تلاش و تمرین را بیشتر کنیم تا به هر آنچه می‌خواهیم در لیگ برتر بسکتبال ایران دست پیدا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نبوشا کنژویچ در خصوص وضعیت تیم آویژه صنعت پارسا، تنها نماینده خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: در مهمترین زمان آمادگی پیش‌فصل هستیم و ۱ ماه تا آغاز رقابت‌ها مانده است. تمرینات را با بازیکنان ایرانی آغاز کردیم و خارجی‌ها هم به زودی به جمع ما ملحق خواهندشد.

وی افزود: سخت تلاش می‌کنیم و تمام بازیکنان تیم سعی می‌کنند بهترین عملکردشان را در تمرینات به نمایش بگذارند و پیشرفت کنند. امیدوارم در همین مسیر حرکت کنیم و به زودی به آمادگی کامل برای فصل جدید برسیم.

سرمربی صرب تیم بسکتبال آویژه در پاسخ به این سوال که آیا از این تیم مشهدی شناخت داشته، توضیح داد: اولین فصل حضورم در ایران نیست و پیش از این ۲ سال با تیم مهرام کار کردم و به خوبی شرایط بسکتبال ایران را می‌شناسم. از تیم و بسکتبال مشهد هم شناختی نسبی داشتم.  سرجان ایوانوویچ دوست خوب من است و از او اطلاعات خوبی راجع به تیم آویژه و لیگ بسکتبال ایران گرفتم.

کنژویچ ادامه داد: مهمترین مورد در تیم این است که بازیکنان به تلاش خود ادامه دهند و ناامید نشوند. برنامه داریم تا از ترکیب بازیکنان باتجربه و جوان که از تیم‌های پایه جذب کردیم، استفاده کنیم. قطعا تلاش مضاعف بازیکنان جوان باعث ارتقاء پتانسیل و توانایی‌های آن‌ها خواهدشد.

وی در خصوص ادامه فعالیت آویژه صنعت پارسا در فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: در فلسفه من، هیچگاه آمادگی ۱۰۰ درصدی معنا ندارد. هر روز، روز جدیدی است که باید بیشتر و بیشتر تلاش کنیم. در بسکتبال چیزی نیست که نتواند بهتر شود. ۹۹ درصد انتخاب بازیکنان ما تمام شده است، اما ۱ درصد احتمال دارد که در زمان باقیمانده بخواهیم جابه‌جایی در تیم داشته باشیم.

کنژویچ در پاسخ به اینکه چه رتبه‌ای برای آویژه در انتهای فصل پیش‌بینی می‌کند، اضافه کرد: زیاد به آینده نگاه نمی‌کنم و دوست ندارم در مورد انتهای لیگ پیش‌بینی کنم. مهمترین چیز برای من به ترتیب اولین تمرین، اولین بازی، اولین دفاع و اولین حمله است. با این تفکر به درستی باور دارم که به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا می‌کنیم.

وی گفت: مشهد پتانسیل بالایی در بسکتبال دارد و تعداد ملی‌پوشان و بازیکنان لیگ برتری این شهر، گویای توانمندی و استعداد بسکتبال مشهد است.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه