سرخط خبر

» آخرین خبر » کارگاه دانش افزایی کاراته در تربت حیدریه برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۹:۲۶

 کد خبر: 17843

کارگاه دانش افزایی کاراته در تربت حیدریه برگزار شد

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه از برگزاری یک دوره استاژ داوری رشته کاراته در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در این خصوص اظهار کرد: کارگاه دانش افزایی رشته کاراته با هدف ارتقا سطح علمی وعملی و آماده‌سازی داوران جهت شرکت در آزمون ارتقاء […]

رئیس اداره ورزش وجوانان تربت حیدریه از برگزاری یک دوره استاژ داوری رشته کاراته در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سیدحمیدرضا امینی در این خصوص اظهار کرد: کارگاه دانش افزایی رشته کاراته با هدف ارتقا سطح علمی وعملی و آماده‌سازی داوران جهت شرکت در آزمون ارتقاء داوری این رشته باحضور مسئول کمیته داوران هیئت کاراته استان در سالن رزمی شهرستان برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه افزود: ۵۰ نفر از داوران کاراته شهرستان در این دوره یک روزه حضور داشتند که در دوبخش تئوری وعملی زیر نظر حمیدرضا دباغ به مرور قوانین و مقررات رشته کاراته و باز آموزی جدیدترین قوانین ودستورالعمل‌های داوری مطابق با آخرین تغییرات و استانداردهای فدراسیون جهانی کاراته در سال۲۰۱۷ پرداختند.
وی تصریح کرد: با توجه به المپیکی شدن کاراته، هیئت شهرستان نگاه ویژه ای به مباحث آموزشی و ارتقاء دانش فنی مربیان و داوران این رشته دارد.
امینی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت اساتید برجسته این حوزه ضمن حفظ جایگاه کاراته شهرستان در استان به شمار ورزشکاران در سطوح کشوری و ملی افزوده و به قهرمان پروری این رشته کمک کنیم
درتربت حیدریه ۲۳مربی، ۲۵ داور رسمی و بیش از ۷۰۰ ورزشکار کاراته در دوبخش آقایان و بانوان فعالیت دارند.ارسال دیدگاه