سرخط خبر

» آخرین خبر » چمنیان، رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى پایه فوتبال شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۶

 کد خبر: 31968

چمنیان، رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى پایه فوتبال شد

چمنيان كه پيش از اين در قامت سرمربى تيم ملى نوجوانان توانسته بود در جام جهانى عملكرد درخشانى داشته باشد، به سمت رئيس كارگروه ارزيابى و نظارت تيم هاى پايه فدراسيون فوتبال منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نخستین جلسه کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى پایه در فدراسیون فوتبال درحالى برگزار شد که عباس چمنیان، مربى و کارشناس مشهدى فوتبال به عنوان رئیس این کارگروه، برنامه ها و اهداف تشکیل این کارگروه را تشریح کرد.
چمنیان که پیش از این در قامت سرمربى تیم ملى نوجوانان توانسته بود در جام جهانى عملکرد درخشانى داشته باشد، به سمت رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى پایه فدراسیون فوتبال منصوب شد.
رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى ملى پایه ، درباره برگزارى اولین جلسه کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى ملى پایه گفت: حضور نخبگان در این کارگروه از لحاظ فکرى و تحلیلى به کادرهاى فنى تیم هاى پایه کمک بسزایى مى کند.
عباس چمنیان، رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى ملى پایه، اظهار کرد: به نظر مى رسد که شیوه جدیدى که فدراسیون و به ویژه کمیته جوانان براى ایجاد تحول در رده هاى پایه تیم هاى ملى در پیش گرفته، گام مؤثرى است و بدون شک با گذر زمان نتیجه آن را شاهد خواهیم بود.
وى ادامه داد: 5 کارگروه تعریف شده تا در بدنه کارشناسى به صورت مؤثر و مثبت برنامه هاى تیم هاى ملى را بررسى و تحلیل کنیم. درواقع اولین کارگروه برگزار و موارد خوبى در این نشست عنوان شد. در فاز اول مقرر شد تا تیم هاى ملى فوتبال در رده هاى پایه در یک قالب معین فعالیت هایشان را پیش ببرند و در حوزه هاى تکنیکى و تاکتیکى، دروازه بانى و بدن سازى و مسائل روحى روانى و ذهنى به صورت دقیق روند خود را طى کنند.
رئیس کارگروه ارزیابى و نظارت تیم هاى ملى پایه در ادامه افزود : تحلیلى که این کارگروه انجام مى دهد، بررسى برنامه هاى مربیان و کادر فنى آن هاست و درنهایت پیشنهادهاى خود را درجهت ارتقاى وضعیت تیم و برنامه هاى کادر به کمیته جوانان و کمیته فنى ارائه مى دهد تا از این 2 بخش به مربیان و کادر فنى تیم ها ارائه شود. درواقع هم فکرى از بدنه کارشناسى نخبگان در کمیته جوانان شکل مى گیرد و ازاین پس سرمربیان تیم ها علاوه بر کادر فنى خود از پیشنهادها و مواردى که اعضاى کارگروه اعلام مى کنند، بهره مى برند.
وى در پایان تصریح کرد: بدون شک در آینده نزدیک کیفیت و عملکرد تیم ملى در رده هاى مختلف را که به طورمشخص تحلیل و ارائه راهکارهاى پیشنهادهاى فنى است، شاهد خواهیم بود. این کارگروه بازوى کمکى براى تیم هاى ملى است تا بتوانیم با ارائه راهکارهاى مختلف در مسیر رشد و توسعه و درنهایت موفقیت تیم ها گام برداریم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه