سرخط خبر

» آخرین خبر » پیست دوچرخه‌سواری همگانی در مشهد مقدس افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۶:۲۱

 کد خبر: 19949

پیست دوچرخه‌سواری همگانی در مشهد مقدس افتتاح شد

همزمان با نزول برکات آسمانی و بارانی دل انگیز و حضور اهالی ورزش استان، پیست دوچرخه سواری همگانی در مشهد مقدس افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مراسم با بریدن رمان افتتاح توسط پیشکسوت ارزنده دوچرخه سواری حاج حمید خاوری و ذکر صلوات أغاز و دوچرخه سواران و […]

همزمان با نزول برکات آسمانی و بارانی دل انگیز و حضور اهالی ورزش استان، پیست دوچرخه سواری همگانی در مشهد مقدس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مراسم با بریدن رمان افتتاح توسط پیشکسوت ارزنده دوچرخه سواری حاج حمید خاوری و ذکر صلوات أغاز و دوچرخه سواران و مدعوین با توجه به بارندگی، در فضایی رؤیایی مسیر پیست را قدم زنان طی نموده و در گود زورخانه هتل هما شاهد هنرنمایی باستانی کاران با صفایی بودند که هیجانی وصف نشدنی را به حضار منتقل نمودند.
حضور عجمی نژاد رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان، احمدیان معاون اداره ورزش و جوانان مشهد، زارع رئیس اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت مشهد، سلامتی عضو هیات مدیره اتحادیه دوچرخه و موتورسیکلت به این برنامه اعتباری دوچندان بخشیده بود.
در حاشیه مراسم، علی رضا جباری که به تازگی در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان کشوری در غالب تیم باشگاه شهر بهشت شرکت و مدال نقره را کسب نموده بود مورد تشویق حضار قرار گرفت.



ارسال دیدگاه