سرخط خبر

» آخرین خبر » پیروزی پرگل فرش‌آرا در ساری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۶:۰۶

 کد خبر: 17220

پیروزی پرگل فرش‌آرا در ساری

تیم فوتسال فرش‌آرا موفق شد با نتیجه۴ بر ۲ حریف ساروی خود را شکست دهد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال کشور موفق شد در ساری تیم شهروند این شهر را با نتیجه پرگل ۴ بر ۲ […]

تیم فوتسال فرش‌آرا موفق شد با نتیجه۴ بر ۲ حریف ساروی خود را شکست دهد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال کشور موفق شد در ساری تیم شهروند این شهر را با نتیجه پرگل ۴ بر ۲ شکست دهد.

فرش‌آرا با این پیروزی ۳۸ امتیازی شد و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفت‌. قدرت بهادری، سعید سروری، مصطفی طیبی و مجید خزایی گلزنان این دیدار برای فرش‌آرا بودند و رضا امانی و مرتضی عظیمایی گلزنان شهروند بودند.

شاگردان محسن خبیری در صورت کسب پیروزی در هفته پایانی لیگ در برابر تاسیسات، رتبه پنجم جدول را برای خود حفظ خواهندکرد. با توجه به قطعی شدن قهرمانی مس سونگون و بی‌اثر بودن پیروزی تاسیسات در هفته آخر لیگ برتر، فرش‌آرا می‌تواند با استفاده از بی‌انگیزگی احتمالی حریف به پیروزی خانگی در آخرین دیدار فصل دست یابد.

آتلیه‌طهران قم با ۳۷ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارد و تنها رقیب فرش‌آرا برای رسیدن به عنوان پنجمی است. این تیم باید در آخرین دیدار خود در قم پذیرای شهرداری ساوه باشد.ارسال دیدگاه