سرخط خبر

» آخرین خبر » پیروزی پرگل دختران فوتسالیست خراسان در مشهد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۰

 کد خبر: 35724

پیروزی پرگل دختران فوتسالیست خراسان در مشهد

در آخرین هفته نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان، تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی با پیروزی پر گل تیم رهیاب گستر تهران را مغلوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هفته آخر نیم‌فصل لیگ برتر فوتسال بانوان با برگزاری پنج دیدار برگزار شد.
در این هفته تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی موفق شد با نتیجه ۱۱ بر سه مهمان خود رهیاب گستر تهران را شکست دهد.
بهترین و پرگل‌ترین بازی این هفته در مشهد برگزار شد، در این بازی تیم هیئت فوتبال مقابل رهیاب گستری قرار گرفت که هفته پیش توانسته بود از نامی نو اصفهان یک امتیاز بگیرد.
در این دیدار در همان لحظات ابتدایی و تنها ۴۰ ثانیه بعد از آغاز بازی نسیمه غلامی کارت زرد دریافت کرد و داور بازی نشان داد در کارت دادن کمی بی‌ملاحظه برخورد می‌کند.
این بازی شاید یکی از بهترین بازی‌های هیئت فوتبال در طول فصل بود، با توجه به اینکه شریف به نتیجه‌ای که می‌خواست دست‌یافت به تمام نیمکت‌نشین‌ها بازی رسید و این اصلی‌ترین عامل دریافت سه گل توسط هیئت فوتبال در این بازی به شمار می‌رفت.
سارا شیربیگی مانند تمام بازی‌ها در این بازی درخشید با زدن شش گل در این بازی اختلاف خود را با دیگر رقبایش در خانم گلی بیشتر کرد تا بخت اول همچنان دختر کرمانشاهی باقی بماند.
محدثه محمدی و رؤیا کلاتی نیز از دیگر بازیکنان هیئت فوتبال بودند که به دلیل عدم رعایت فاصله اوت کارت زرد دریافت کردند، محمدی با دریافت این کارت هفته اول نیم‌فصل دوم را از دست داد.
طناز آرمات دوگل، محدثه محمدی، نسیمه غلامی نیز یک گل وارد دروازه رهیاب گستر کردند.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه