سرخط خبر

» آخرین خبر » پیروزی تیم والیبال پیام در هفته پنجم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۷

 کد خبر: 27578

پیروزی تیم والیبال پیام در هفته پنجم

تيم واليبال پيام خراسان برابر شهروند اراك 3بر2 به پيروزى رسيد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی و به نقل از شهرآرا؛ تیم پیام عصر روز گذشته از ساعت 30:16 در سالن مهران مشهد از تیم شهروند اراک میزبانى کرد و درنهایت با پیروز در سِت پنجم با نتیجه 3بر2 به برترى رسید.

در سِت اول این دیدار شاگردان جبار قوچان نژاد نمایش بسیار خوب و هماهنگى داشتند و از ابتدا فاصله مناسبى با حریف ایجاد کردند و درنهایت در این ست، این پیام بود که با نتیجه 25بر16 به برترى رسید.

در سِت دوم این دیدار هم این پیام بود که بازهم با نمایش بهترى در زمین توانست 25بر18پیروز شود. شهروند اراک که دیگر شکست در این دیدار را نزدیک خود می‌دید، سِت سوم بازى را هجومى آغاز کرد و با نتیجه 26بر24 به برترى رسید. در سِت چهارم هم این شهروند اراک بود که با موفقیت در امتیازگیرى درنهایت 25بر23 به برترى دست یافت.

اما در سِت پنجم بار دیگر شاگردان جبار قوچان نژاد بودند که کنترل بازى را در دست گرفتند و با نمایشى خوب در پایان با نتیجه 15بر7 به برترى رسیدند تا همانند 2 بازى قبلى خود در مهران بازهم در سِت پنجم پیروز شوند.

پیام در هفته ششم، روز جمعه میهمان تیم شهردارى ارومیه است و باید در این شهر به میدان برود.

درخشش موسوی در ترکیب

سیدمحمد موسوى که از هفته دوم رقابت‌ها به ترکیب پیام اضافه شد و به دلیل دورى از تمرینات، فرم ایده آلى در چند دیدار گذشته از خود نشان نداده بود، در این بازى، کلیدى ظاهر شد و یکى از بازیکنانى بود که نقش بزرگى در پیروزى روز گذشته پیام داشت.

موسوى در چند صحنه از این دیدار اعتراضات شدیدى به داور داشت که درنهایت با صحبت مصطفى وند آرام شد. هواداران مشهدى در این بازى به‌شدت او را تشویق می‌کردند و نمایش خوب او در تیم، از افزایش آمادگى و جاافتادن در ترکیب پیام حکایت داشت.

قوچان نژاد: شهروند از سِت سوم وارد بازی شد

سرمربى تیم پیام خراسان درباره این بازى اظهار کرد: در دو سِت ابتدایى بازیکنان نمایش بسیار خوب و موفقى داشتند و با امتیاز خوبى موفق به شکست حریف شدیم. در سِت سوم جریان بازى کمى از دست ما خارج شد و در امتیازات پایانى اشتباهاتى داشتیم و درنهایت نتوانستیم در این سِت به برترى برسیم؛ البته بازیکنان شهروند هم در این سِت نمایش خوبى داشتند.

جبار قوچان نژاد خاطرنشان کرد: شهروند تیم دسته وپا بسته‌ای نیست و پیش از بازى هم می‌دانستیم که امکان دارد براى ما مشکل ایجاد کند. آن‌ها رفته رفته خود را پیدا کردند و توانستند دو سِت به برترى برسند.

وى افزود: به هیچ عنوان تیمى را دست‌کم نمی‌گیریم و در این دیدار هم این‌طور نبود که بخواهیم حریف را دست کم بگیریم.

قوچان نژاد درباره داورى در این دیدار تصریح کرد: امیدوارم داورى‌ها کیفیت بهترى پیدا کند تا تیمى متضرر نشود. در دقایقى بازى به این خاطر متوقف شد، اما این گونه نبود که در جریان بازى و پس از آن بخواهیم به داور فشار وارد کنیم.

خداوردی: نمایش خوبی در مهران داشتیم

سرمربى تیم شهروند اراک درباره این دیدار گفت: روز سختى بود و بازى در سالن مهران شرایط ویژه‌ای داشت.

اکبر خداوردى افزود: در دو سِت اول اشتباهات ما زیاد بود و مغلوب حریف شدیم. در سِت سوم با صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام دادیم، شرایط بهترى در زمین پیدا کردیم و موفق به کسب پیروزى شدیم.

وى ادامه داد: پیام تیم خوب و هماهنگى بود و ما هم نمایش خوبى برابر این تیم در مشهد داشتیم.

Print Friendly, PDF & Email


ارسال دیدگاه